МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва KovalFest 2020

 

26 вересня 2020 року студенти Новомосковського коледжу в рамках навчальної практики з предмету «Хірургія» відвідали Всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва «KovalFest 2020», участь в якому взяли 54 майстри ковальської справи з різноманітних куточків України.

Хоча цьогорічна тематика вже третього фестивалю ковалі була «Космос», але студентам, як майбутнім фахівцям ветеринарної медицини було надано можливість ближче познайомитися з ковалями, які завжди йшли пліч о пліч з фахівцями нашої спеціальності.

 

 

Студенти, спілкуючись з ковалями, отримали змогу закріпити знання з ковальської справи, пізнати тонкощі виковування підков та підковування коней, мали можливість прийняти участь майстер-класі з виковування.

Хотілося б виразити подяку Григорію Талісману, ковалю з Дніпра, котрий зміг організувати такий фестиваль.