Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Четвертий ветеринарний семінар на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ

15 червня було проведено черговий вже четвертий Ветеринарний семінар на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ, в якому приймали участь разом із спеціалістами ветеринарної медицини і наші студенти.

Цього року семінар пройшов у незвичному, але інноваційному форматі – відео-семінар, котрий було записано самими доповідачами з залученням підготовлених презентацій та змонтовано в єдине ціле й буде викладено на Ютуб-простір Інтернету.

Цьогорічна тема семінару «Анестезіологія» також є досить актуальною в сучасному сьогоденню лікаря ветеринарної медицини.

Доповіді готували студенти Новомосковського коледжу, юні початківці-дослідники, які вже мали змогу робити доповіді на більш масштабних науково-практичних конференціях (м. Кам’янець-подільський, м. Київ). Підготувавши самостійно матеріал, опрацювавши його з науковим керівником, вони добре виступили з презентаціями відповідно до теми доповіді, добре коментували матеріал, що демонструвався. Мова їх була спокійна, виступи образні, всі поняття та спеціальні терміни детально розшифровувалися і були доступними слухачам.

Із студентів проявили себе Громова Ксенія, Логунова Владислава, Самуріна Аліна, Ригаль Єлизавета, Рядський Сергій, Бердо Тимур, Кисельова Таїсія.

Окрім студентів, як завжди, доповіді також зробили практикуючі лікарі ветеринарної медицини, доносячи до слухачів свої практичні навички.

Семінар бу проведений за підтримки компаніями «АВЗ», «PurinaProPlan»та журналом «Мир ветеринарии».

Основна мета, яка переслідувалася для проведення чергового семінару – це в першу чергу навчальна – були створені умови для вдосконалення навчально-виховного процесу, підвищення якості освітніх послуг, як передумова соціалізації майбутніх спеціалістів, покращення етичного відношення до обраної професії, удосконалення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

Ще одна мета – це науково-практична – юні дослідники робили перші спроби проводити науково-практичні дослідження, ставити цілі навіщо проводити такі дослідження, а наприкінці робити висновки, чого вони досягли цими дослідами.

І звісно ж виховна мета – сформувати базові та професійні компетенції через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів здатних до самоосвіти та саморозвитку у професійній діяльності.