МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Реєстр студентів нового набору

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

для призначення стипендії на І семестр 2021-2022 року з 01.09.2021 по 31.12.2021 за результатами конкурсного балу вступників 2021 року

 

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» 9 кл.

 

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Мозжарова Поліна Сергіївна Т-101 510   Академічна
2 Лутченко Тетяна Сергіївна Т-101 495   Академічна
3 Лавренкова Дарина Русланівна Т-101 471   Академічна
4 Іванченко Валерія Валеріївна Т-101 469    
5 Білецька Яна Миколаївна Т-101 443 Сирота Соціальна
6 Перцева Валерія Павлівна Т-101 428    
7 Щербина Олег Сергійович Т-101 415    

 

Спеціальність   201 «Агрономія» 9 кл.

 

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Клюєва Анастасія Миколаївна А-101 525   Академічна
2 Козак Іван Вікторович А-101 492   Академічна
3 Полонський Віктор Віталійович А-101 489   Академічна
4 Лазаренко Владислава Віталіївна А-101 467   Академічна
5 Макаренко Віктор Олександрович А-101 444   Академічна
6 Кияненко Богдан Мирославович А-101 428    
7 Колісник Ярослава Володимирівна А-101 423 Сирота Соціальна
8 Федянович Святослав Олександрович А-101 423    
9 Пека Артем Віталійович А-101 406    
10 Гаркуша Богдан Юрійович А-101 397    
11 Вербецький Богдан Євгенович А-101 386    
12 Боцко Олександр Віталійович А-101 385    
13 Водоп’ян Ростислав Вікторович А-101 382    

 

Спеціальність   211 «Ветеринарна медицина» 9 кл.

 

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Мамченко Олександра Дмитрівна В-102 525   Академічна
2 Сувіт Олександра Володимирівна В-102 520   Академічна
3 Кирилюк Аделіна Ігорівна В-101 509   Академічна
4 Мусієнко Анастасія Миколаївна В-102 495   Академічна
5 Коломієць Оксана Андріївна В-102 490   Академічна
6 Савіцька Діана Віталіївна В-101 478   Академічна
7 Коваль Мар’яна Сергіївна В-101 478   Академічна
8 Левченко Олександра Олександрівна В-102 477,5   Академічна
9 Бондар Мирослава Сергіївна В-102 463   Академічна
10 Самоходкін Данило Олексійович В-102 456   Академічна
11 Медведєва Євгенія Віталіївна В-101 447   Академічна
12 Шепотатьєва Аліна Дмитрівна В-101 446 Дитина учасника АТО Соціальна
13 Тягун Дмитро Олексійович В-102 446 Дитина учасника АТО Соціальна
14 Жалковський Семен Анатолійович В-102 442   Академічна
15 Литвиненко Анна Олексіївна В-101 436   Академічна
16 Пономаренко Каріна Іванівна В-102 436   Академічна
17 Телегіна Альбіна Геннадіївна В-101 435 Сирота Соціальна
18 Кирилова Даніела Миркуріївна В-101 429    
19 Данілова Віталіна Андріївна В-101 428    

20

Квачева Олександра Олександрівна В-102 427    
21 Юнчина Анна Андріївна В-102 425 Дитина шахтаря Соціальна
22 Герасюк Аліна Сергіївна В-102 420    
23 Криворучко Ірина Олександрівна В-101 418    
24 Свєтовцева Аліна Сергіївна В-102 411    
25 Міщенко Вікторія Дмитрівна В-101 411    
26 Авер’янов Денис Олександрович В-101 407    
27 Соколова Анна Олександрівна В-102 407    

28

Вагон Віра Сергіївна В-101 405    
29 Ганоцька Рената Миколаївна В-101 402    
30 Гравченко Ярослав Володимирович В-101 401 Дитина учасника АТО Соціальна
31 Іващенко Семен Романович В-101 395    

32

Іонова Анна Анатоліївна В-102 389    
33 Лежень Данило Олегович В-102 377    


Спеціальність   211 «Ветеринарна медицина» 11 кл.

 

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Шерстньова Анастасія Володимирівна ВС-103 550,75   Академічна
2 Мерзлякова Анастасія Сергіївна ВС-103 527,75   Академічна
3 Осередчук Вадим Сергійович ВС-103 507 Дитина шахтарів Соціальна
4 Дорошенко Ірина Олександрівна ВС-103 494   Академічна
5 Пойлов Володимир Костянтинович ВС-103 490,5 Сирота Соціальна
6 Ляпін Дмитро Григорович ВС-103 489   Академічна
7 Сапеску Юлія Євгеніївна ВС-103 487,5   Академічна
8 Небера Олексій Валентинович ВС-103 485,5    
9 Пилова Ярослава Олексіївна ВС-103 483,25    
10 Сладкова Тетяна Віталіївна ВС-103 477,25    
11 Ковтунюк Єлизавета Віталіївна ВС-103 476,75 Дитина шахтаря Соціальна
12 Нагорна Марія Андріївна ВС-103 455,75    
13 Марійчук Дмитро Сергійович ВС-103 446    
14 Біла Дарина Володимирівна ВС-103 420,25 Сирота Соціальна
15 Брехарь Мирослав Владиславович ВС-103 410,5 Дитина учасника АТО Соціальна

 

Позбавлені права включення до реєстру на призначення стипендії студенти:

 

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Чуб Назар Дмитрович В-101 399   Контракт
2 Зайцев Кирило Миколайович ВС-103 440,25   Контракт
3 Федаш Олександр Вікторович ВС-103 438   Контракт
4 Панасенко Єлизавета Олександрівна ВС-103 432,5   Контракт
5 Сердюк Владислава Володимирівна ВС-103 430,25   Контракт
6 Ремезок Олександр Михайлович ВС-103 422   Контракт
7 Біла Валерія Миколаївна ВС-103 394   Контракт
8 Ляскавка Євгенія Олександрівна ВС-103 387,75   Контракт
9 Коваль Вікторія Іванівна ВС-103 380,5   Контракт
10 Онищенко Єлизавета Сергіївна ВС-103 380,25   Контракт
11 Давидова Марина Ігорівна ВС-103 377   Контракт
12 Галічев Ярослав Михайлович ВС-103 358   Контракт