МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наприкінці червня закінчився цикл випускних державних іспитів на ветеринарному відділенні Новомосковського коледжу ДДАЕУ. Комісією з викладачів коледжу було проведено по два державних іспити. Перший іспит з незаразних захворювань, до якого увійшли дисципліни: хірургія, внутрішні незаразні хвороби, акушерство, менеджмент, охорона праці. Другий іспит з заразних захворювань, до нього увійшли ветеринарно санітарна експертиза, паразитологія, епізоотологія з мікробіологією, менеджмент та охорона праці.

Очолював екзаменаційну комісію замісник декана факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ Зажарський Володимир Володимирович та заступник директора з навчальної роботи Нехаєва Т. О., завідуючий відділенням ветеринарної медицини Приходько О. Г., викладачі ветеринарних дисциплін Кравченко З. П., Тимченко Л. Д., Крючкова О. М., Удовиченко О. В.

 qwert1

 

Протягом шести днів проведення державних іспитів студенти показали свої знання з опанованих ветеринарних дисциплін та успішно їх захистили.

В цьому році державні іспити проходили по новому державному зразку. Питання були розподілені на теоретичні та практичні. На теоретичні питання студенти відповідали усно, а практичні питання відпрацьовували на тваринах, проводячи з ними різноманітні маніпуляції, демонструючи свої набуті під час навчання в коледжі навички та вміння.

 

qwert2 

 

Державні іспити показали високий рівень теоретичних знань випускників, їхні практичні вміння та навички при роботі з тваринами і отримали привітання від голови екзаменаційної комісії Зажарського В. В., який в свою чергу був приємно здивований рівнем знань студентів – випускників. Також від його імені було запропоновано в подальшому продовжити навчання на факультеті ветеринарної медицини ДДАЕУ. 

 

 qwert3