МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

5 та 6 травня 2017 року була проведена ІVветеринарна конференція в м. Дніпро. Вона організовувалася для практикуючих лікарів ветеринарної медицини міста Дніпро та Дніпропетровської області практикуючими лікарями ветеринарної медицини з Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» м. Дніпро Ткаченко Сергієм та Марією, які також двічі на рік проводять семінари для практикуючих ветеринарних лікарів та заводчиків собак та кішок. Її відвідали також студенти факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та студенти ветеринарного відділення Новомосковського коледжу ДДАЕУ разом з одним з викладачів ветеринарних дисциплін. П’ятеро студентів були нагороджені безкоштовними запрошеннями на конференцію під час виступу їх з докладами на семінарі «Хвороби в ділянці голови у дрібних домашніх тварин», що проводився на базі НК ДДАЕУ 27 квітня 2017 року.

 konf dnepr 1

 

За два дні проведення конференції було заслухано 14 годин доповідей ведучих практикуючих лікарів ветеринарної медицини з усієї України з тем по репродуктології, дерматології, цитології, офтальмології, фармакології, епізоотології, хірургії, терапії дрібних домашніх та екзотичних тварин, а саме:

«Фолікулярні дисплазії шкіри» Ян Мужицький, вет.дерматолог м. Київ.

«Трансмісивні захворювання. Патогенез. Діагностика. Лікування» Морозенко Д. лікар вет.медицини клініка «Кіт і Пес» м. Харків.

«Новітні препарати на ветеринарному ринку» Кондратьєва А, лікар вет.медицини, м. Київ.

«Аутоімунна гемолітична анемія собак та кішок» Кольчинська Р. І., вет.лаборант клініка «Хелс» м. Суми.

«Цитологічні дослідження в клінічній практиці ветеринарного лікаря» Маркова І., лікар вет.медицини вет.госпіталь «Айболіт» м. Одеса.

«Особливості анестезії у кішок. Ризики та можливості» Бондарь С. В., головний лікар вет.медицини клініки «Хелс» м. Суми.

«Клінічні випадки в репродукції, підходи до вибору терапії» Косинець В., лікар вет.медицини м. Київ.

«Теоретичні та практичні аспекти в дегельмінтизації дрібних домашніх тварин» Баскакова І., компанія КРКА.

«Діагностика гризунів та екзотичних тварин в клініці – можливості та обмежування методів» Степаненко А., лікар вет.медицини клініки «Кіт і Пес» м. Харків.

«Основні хірургічні патології гризунів – нозологія, діагностика, техніка проведення втручань, післяопераційна терапія» Степаненко А., лікар вет.медицини клініки «Кіт і Пес» м. Харків.

«Перспективи розвитку відчизняної фармакології» Погорлюк А., лікар вет.медицини, аспірант ЛДНАУ.

«Причини різкої сліпоти у собак та кішок. Чи можливл повернути зір?» Нестерчук В., вет.офтальмолог м. Київ.

«Хвороби роговиці, що перебігають без виразок» Нестерчук В., вет.офтальмолог м. Київ.

«Облік для ветеринарів. Просто про тяжке» Кирилюк А., ІТ-архітектор проекту Єнот: управління ветпрактикою.

Всі доклади проводилися в затишних конференц-залах готельно-ресторанного комплексу «Бартоломео», які надав головний спонсор конференції – фармацевтична компанія «КРКА».

Також було проведено 7 мастер-класів на базі клініки «ЕлітВет» та факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ, а саме:

Абдомінальне УЗД

Патології при УЗД

По стоматології «Що можна робити, маючи мінімум обладнання?»

По офтальмології «Блефаропластика»

По лабораторній діагностиці «Підрахунок лейкоцитарної формули. Загальний аналіз крові»

По патрозтину дрібних домашніх тварин.

По дерматології.

 

konf dnepr 2

Відвідування ветеринарної конференції студентами відділення ветеринарної медицини НК ДДАЕУ – це один з факторів формування професійних компетенцій через впровадження інноваційних та новітніх інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів ветеринарної медицини, здатних до саморозвитку у професійній діяльності та як одна з умов вдосконалення навчально-виховного процесу і підвищення якості освітніх послуг, підвищення рівня та якості знань майбутніх випускників, передумова соціалізації майбутніх спеціалістів.