МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Міжнародна практична конференція

DSC 0105 4

12 жовтня 2017 року завідувач ветеринарного відділення Приходько О. Г. та викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М. Новомосковського коледжу ДДАЕУ прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Епізоотологія, здоров’я та добробут тварин. Виклики сучасності», яка була організована науково-методичним центром інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» у м. Київ.

Співорганізаторами були: Національний університет біоресурсів і природокористуваеея України, Білоцерківський НАУ, Житомирський НАЕУ, Дніпропетровький ДАЕУ, Львівський національний ветмедицини та біотехнології імені С. З. Гжицького, Харківська державна зооветеринарна академія, Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів, Асоціація ветеринарів України, Інститут ветмедицини, Держпродспоживслужба України, Українська лабораторія якості і безпеки продуктів АПК, Вроцлавський університет (Польша).

DSC 0052 1

Всі доповіді робили доктора та кандидати ветеринарних наук, професори, академіки з усіх регіонів України, а також вчені з Польщі та США. Серед присутніх були запрошені представники з Міністерства освіти і науки України, з Національної академії аграрних наук України, з управління державного контролю Держпродспоживслужба України, які також представили свої доповіді.

Тематика конференції поділялась на дві основні панельні дискусії: «Ветеринарна освіта і наука» та «Актуальні проблеми інфекційної патології», після яких на протязі півгодини відкритий мікрофон та прес-брифінг, на яких всі присутні могли висвітлити проблеми та методи їх вирішення стосовно як і ветеринарної освіти та науки, так і епізоотичного стану в Україні та за її межами.

DSC 0121 1

Під час проведення конференції було прослухано та проаналізовано багато актуальних питань з епізоотології. Акцент був зроблений на доповіді по інфекційним хворобам, що турбують сьогодення – це сказ, африканська чума свиней, хвороба Лайма, сибірка, туберкульоз. Широко була розглянута тема відносно антибіотикорезистентності мікроорганізмів.

Стосовно ветеринарної освіти були представлені доповіді на тему: «Перспективи розвитку ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров’я нації в умовах глобалізації світової економіки» та «Модернізація ветеринарної освіти відповідно рекомендацій всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ)», на яких докладно розглядалися новітні сучасні вимоги до покращення надання послуг ветеринарної освіти в Україні.