МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Ветеринарний семінар в коледжі

На прикінці минулого навчального року на базі Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М. було організовано та проведено ветеринарний семінар на тему: «Хвороби в ділянці голови у дрібних домашніх тварин».

v24

Семінар організовувався для студентів відділення ветеринарної медицини ІІІ та ІV курсу, а також для викладачів ветеринарних дисциплін Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Також були запрошені гості: начальник Новомосковької районної Держпродспоживслужби Радільчук Дмитро, його заступник Голенко Юрій, головний терапевт та головний епізоотолог районної лікарні ветеринарної медицини Матюхін Василь та Лавриненко Жанна; декан факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Бібен І. А. та його завідувач Зажарський В. В.; а також випускники Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету минулих років і практикуючі лікарі ветеринарної медицини не лише Новомосковського району, а й з міст Дніпро та Запоріжжя.

v23

Декан факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ Бібен І. А. та його завідувач Зажарський В. В. в свою чергу зробили під час семінару доповідь з презентацією на тему «Сучасний розвиток факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ», чим збагатили інтерес студентів до подальшого навчання.

v22

Велику підтримку та допомогу в організації надали лікарі ветеринарної медицини з Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» м. Дніпро Ткаченко Сергій та Ткаченко Марія, які вже четвертий раз будуть проводити ветеринарну конференцію на базі факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, а також двічі на рік проводять семінари для практикуючих ветеринарних лікарів та заводчиків собак та кішок.

Вони разом з консультантом корпорації «Артеріум» Шуйською Наталією безкоштовно зробили декілька докладів по темам з їхньої практики: «Клінічні випадки в роботі стоматолога» (Ткаченко Сергій), «Клінічні випадки в роботі дерматолога» (Ткаченко Марія), «Сучасний підхід до профілактики отітів препаратом Аурікап» та «Крем Санодерм - комплексний препарат для лікування хвороб шкіри» (Шуйська Наталія).

Ткаченко Марія, як основний організатор 4-ї ветеринарної  конференції  в  м. Дніпро, надали всім виступаючим студентам по безкоштовному запрошенню для участі в ньому, куди й було нами зроблено виїзд 4 та 5 травня 2017 року.

Також велику підтримку було предоставлено Олесею Барабаш, представником та регіональним консультантом виробників готових кормів супер-преміум класу для собак та котів «Роял Канін» (RoyalCanin).

З її сторони було предоставлено:

- набір для нотаток (зошит-записник та ручка) під час семінару для кожного присутнього;

- подарункові набори для кожного з лекторів, включаючи студентів-докладчиків (до нього входило – Три книги «Енциклопедія клінічної годівлі кішок», 2 тома «Обрані питання невідкладної ветеринарної допомоги собакам та кішкам», термочашка та сумка);

- для користування студентами ветеринарного відділення книги «Енциклопедія порід собак» та «Енциклопедія порід кішок» з підставкою для них;

- для кабінетів, в яких проводяться викладання ветеринарних дисциплін – 5 наборів рифлених плакатів із зображенням анатомічних складових собак та кішок (скелет, мязева система, суглоби, видільна та травна системи тощо).

На послідок було ще пообіцяно приїхати і провести для студентів лекцію по ветеринарній дієтології.

Метою проведення семінару була різносторонньонаправлена:

Навчальна – створити умови для вдосконалення навчально-виховного процесу, підвищення якості освітніх послуг, як передумова соціалізації майбутніх спеціалістів. Удосконалити науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу.

Виховна – зформувати базові та професійні компетенції через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів здатних до самоосвіти та саморозвитку у професійній діяльності. Наситити громадськими цінностями зміст навчання, підвищити якість освіти через посилення практичної спрямованості навчання, забезпечити формування базових та професійних компетенцій і громадянськості у студентів.

Розвиваюча – активізувати і розвивати форми згуртування студентів. Впровадити іноваційні технології у навчання через об’єднування зусиль педколективу та самих студентів. Удосконалювати педагогічну майстерність і підвищувати професійний рівень викладачів, спрямувати роботу педколективу на забезпечення якості практичної підготовки студентів з метою покращення їх фахової підготовки, професійного зростання викладачів.

v25

Такої форми навчальний захід як семінар обласного рівня для студентів відділення ветеринарної медицини проводився вперше. Всі доповідачі добре підготувалися до виступів і показали відмінні знання з тих тем, які вони висвітлювали. Серед доповідачів були і студенти ІІІ курсу відділення ветеринарної медицини Новомосковського коледжу ДДАЕУ: Високий Максим (ВС-203), Дерманець Альона (ВС-203), Дробязгова Катерина (В-302), Ільїна Валентина (В-301), останні двоє робили по дві доповіді. Підготувавши самостійно матеріал, вони добре виступили з презентаціями відповідно до теми доповіді. Вміють користуватися мультимедійною установкою, добре коментували матеріал, що демонструвався, відповідали на запитання слухачів. Мова їх була спокійна, виступи образні, всі поняття та спеціальні терміни детально розшифровувалися і були доступними кожному студенту.

v21

Проведення семінару обласного значення на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ – це формування професійних компетенцій через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів здатних до саморозвитку у професійній діяльності та як одна з умов вдосконалення навчально-виховного процесу і підвищення якості освітніх послуг, передумова соціалізації майбутніх спеціалістів.