МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Другий ветеринарний семінар у Новомосковському коледжі ДДАЕУ

11 жовтня 2017 року на базі Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, викладачем ветеринарних дисциплін Федяновичем А. М. було організовано та проведено вже другий ветеринарний семінар. Цього разу було обрано для обговорення тему, яка є також важлива в сьогоденні – це «Гастроентерологія та хвороби гепатобіліарної системи у дрібних домашніх тварин», тобто діагностика та лікування хвороб  шлунково-кишкового тракту та печінки.

vet sem 1

Генеральним партнером проведення цього ветеринарного семінару стала компанія «NestlePurina», при підтримці Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» (м. Дніпро), корпорації «Артеріум» та компанія «ВетБіо».

Головний лікар Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» Ткаченко Сергій і сама лектор-доповідач Рєзнік Анастасія, є колишніми випускниками нашого коледжу. Вони, як і представник корпорації «Артеріум» Шуйська Наталія та особисто Олеся Барабаш (в даний час представник торгової марки «NestlePurina» вже вдруге надають допомогу для проведення такого ветеринарного семінару на базі НК ДДАЕУ, за що ми їм і вдячні.

Хочу зазначити, що в цьому році у нас з’явився інформаційний партнер – журнали «Мир ветеринарии» та «Зоодруг»  і про проведення нашого заходу буде надруковано статтю в одному з наступних номерів одного з журналів.

vet sem 2

Цілі, що переслідувалися при проведення семінару на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ – це навчальна, виховна та розвиваюча.

Навчальна – впровадження сучасних інноваційних технологій в процес навчання, створити умови для вдосконалення навчального процесу, а саме самостійності навчання студентів, підвищити якість освітніх послуг через посилення практичної спрямованості навчання, удосконалити науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу.

Виховна – сформувати і закріпити базові та покращити професійні компетенції через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки студентів ветеринарного відділення – майбутніх спеціалістів, а також наситити громадськими цінностями зміст навчання.

vet sem 3

Розвиваюча – активізувати і розвивати форми згуртування студентів та їх соціалізації, впровадити інноваційні технології у навчання через об’єднування зусиль педколективу та самих студентів, удосконалити педагогічну майстерність і підвищити професійний рівень викладачів, спрямувати роботу педколективу на забезпечення якості практичної підготовки студентів з метою покращення їх фахової підготовки, професійного зростання викладачів.

Як і минулий семінар організовувався в першу чергу для студентів відділення ветеринарної медицини ІІІ та ІV курсу, а також для викладачів ветеринарних дисциплін Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

В цьому році з гостей були запрошені випускники минулих років та практикуючі лікарі з міст Дніпро та Новомосковськ і Новомосковського району.

vet sem 4

Семінар поділявся на дві основні частини:

  1. виступ з докладами студентів ІІІ та ІVкурсу ветеринарного відділення нашого коледжу;
  2. виступ з докладами представників фармакологічних компаній, виробників кормів та практикуючих лікарів.

Перші п’ять  доповідей зробили студенти:

-         Ільїна Валентина, студентка ІV курсу група В-401з доповіддю на тему: «Дослідження механізму блювання»;

-         Михайленко Євгенія та Москальова Надія, студентки ІІІ курсу група ВС-204 з доповіддю на тему: «Діагностика хвороб гепатомобіліарної системи»;

-         Коврига Кирило, студент групи В-302 з доповіддю на тему: «Діагностика жовтяниці у кішок»;

-         Високий Максим, студент ІІІ курсу група ВС-303 з доповіддю на тему: «Синдром ліпідозу печінки у котів»;

-         Князєва Наталія, студентка ІV курсу група В-401 з доповіддю на тему:  «Гомеопатія при хворобах шлунково-кишкового тракту та печінки».

vet sem 5

Всі студенти-доповідачі добре підготувалися до виступів і показали відмінні знання з тих тем, які вони висвітлювали. Підготувавши самостійно матеріал, вони зробили доповіді з презентаціями відповідно до теми доповіді.

По закінченню першої частини семінару, всі студенти-доповідачі підвели висновки стосовно своїх доповідей та повідповідали на  питання від слухачів.

Після проведеної перерви виступили з докладами представники фармакологічних компаній, виробників кормів та практикуючі лікарі ветеринарної медицини, а саме:

  1. Шуйська Наталія. Представник Корпорації «Артеріум» з докладами про препарати, що застосовуються для лікування хвороб печінки та шлунково-кишкового тракту на теми: «Гепатопротектор «Тіопротектін» - сучасний відновлювач печінки» та  «ДіаДог» - скажемо стоп діареї».
  2. Олеся Барабаш. Регіональний менеджер по розвитку торгової марки «NestlePurina» у ветеринарному каналі в Східному, Південному та Центральних регіонах України та в першу чергу як представник генерального партнеру в проведенні сьогоднішнього семінару з докладом на тему: «Раціони PurinaProPlan».
  3. Рєзнік Анастасія. Практикуючий дікар ветеринарної медицини Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» (м.Дніпро). Гастроентеролог. Спеціаліст по дрібним та екзотичним тваринам. Вона представить нам дві теми докладів: «Діарея та блювання. Як розпізнати захворювання при схожих симптомах. Клінічні випадки з практики гастроентеролога» та «Діагностика та лікування хвороб екзотичних тварин. Хвороби, що найчастіше зустрічаються у гризунів. Малоклюзія».  
  4.   vet sem 6  

По закінченню семінару від генерального партнеру проведення семінару – від компанії «NestlePurina», в особі Олесі Барабаш, було предоставлено подарункові набори для всіх доповідачів та для викладачів відділення ветеринарної медицини Новомосковського коледжу ДДАЕУ, до яких входили електронний термометр та стетоскоп, а також парасолька. Від компаній «Артеріум» та «ВетБіо» було отримано каталоги ветеринарних препаратів та інший інформаційний матеріал. Від інформаційного партнеру – журналів «Мир Ветеринарии» та «Зоодруг» було отримано для ветеринарного відділення підбірку з більш ніж 30 журналів та підписку на наступний рік. Від організатора семінару Федяновича А. М., всі вищеперечислені отримали подяки та сертифікати, які були розроблені власноруч спеціально для цього семінару.

По завершенню семінару обласного значення на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ стало зрозуміло, що всі цілі були досягнені, а це є формуванням професійних компетенцій через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів здатних до саморозвитку у професійній діяльності, вдосконалення навчально-виховного процесу і підвищення якості освітніх послуг.

vet sem 7