МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Підсумки проведення декади відділення ветеринарної медицини2017-2018 н. р.

На передодні Дня зустрічі з випускниками Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету в честь 88 років навчальному закладу було проведено декаду відділенняветеринарної медицини.Розпочато його 3 жовтня 2017 року лінійкою з оголошенням запланованих для проведення заходів.

Потім протягом двох тижнів було проведено три відкритих заняття:

Павленко Н. Г. з дисципліни «Анатомія с-г тварин» на тему: «Зєднання кісток кінцівок»,

Федянович А. М. з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією» на тему: «Туберкульоз»,

Крючкова О. М. з дисципліни «Паразитологія с-г тварин» на тему: «Ларвальніцестодози».

Під час проведення всіх трьох занять було використано багато наочного матеріалу та задіяно в роботу більшість студентів, які проявили велику активність та показали свої добрі знання з тої чи іншоїдисципліни.

Під час кожного з відкритих занять було представлено презентації відносно теми. Найбільш презентабельна вийшла презентація, яку готували самостійно студенти групи В-302 з теми «Туберкульоз». Викладачем було використано випереджувальненавчання, тобто студенти самостійно підготовивши новий матеріал, зробили три доповіді з задіянням мультимедійної установки та відображенням великої кількості слайдів з зображенням збудників хвороби, симптомів та патологоанатомічних змін. Також було використано навчальний відеофільм стосовно даної теми.

Під час проведення відкритого заняття з дисципліни «Анатомія с-г тварин» найбільш вразило напередодні виготовлений викладачем та студентами групи В-202 новий макропрепарат кінцівки, який додав візуального бачення та тактильного відчуття зв’язок та суглобів кінцівки, що на сам перед дає змогу краще запам’ятовувати новий матеріал, ніж будь який малюнок чи фото.

dec

Під час проведення заняття з дисципліни «Паразитологія с-г тварин» було також представлено багато наочного матеріалу – це і вміло підготовлена презентація, яка відобразила в першу чергу як виглядає збудник ехінококозу та ценурозу, а також відображення великої кількості ветеринарних препаратів, які застосовуються для боротьби з ними.

11 жовтня 2017 року вже вдруге на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ проводиться ветеринарний семінар. Організатором виступає викладач ветеринарних дисциплін і практикуючий лікар ветеринарної медицини Федянович А. М. Було підібрано тему семінару, яка в сьогоденній практиці ветеринарного спеціаліста дуже актуальна – це «Гастроентерологія та хвороби гепатобіліарної системи у дрібних домашніх тварин», тобто діагностика та лікування хвороб  шлунково-кишкового тракту та печінки.

dec 2

Семінар поділявся на дві основні частини. Перша включала виступ з доповідями студентів ІІІ та ІV курсу ветеринарного відділення Новомосковського коледжу ДДАЕУ: Ільїна Валентина (В-401); Михайленко Євгенія та Москальова Надія (ВС-204); Коврига Кирило (В-302); Високий Максим (ВС-303); Князєва Наталія (В-401).

В другій частині семінару доповідали представники фармакологічних компаній, виробників кормів та практикуючих лікарів ветеринарної медицини: Шуйська Наталія (корпорація «Артеріум»), Олеся Барабаш (ТМ «NestlePurina»), Рєзнік Анастасія, практикуючий дікар ветеринарної медицини Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» (м.Дніпро), гастроентеролог, спеціаліст по дрібним та екзотичним тваринам.

Завдяки генеральному партнеру проведення цього семінару ТМ «NestlePurina» усім доповідачам, а також викладачам ветеринарних дисциплін було вручено подарунки, серед яких стетоскопи, електронні термометри, парасольки. Інформаційний партнер журнали «Мир ветеринарии» та «ЗООДРУГ» подарував підбірку з журналів та підписку на рік для відділення ветеринарної медицини, а також надрукує статтю про проведення цього заходу в одному з наступних номерів.

Головою циклової комісії та викладачем ветеринарних дисциплін Тимченко Л. Д. для студентів був організований конкурс стінгазет з тематикою «Набуття практичних навичок з спеціальних дисциплін», що проводилися в коледжі протягом їх навчання. Комісією було обрано три найкращі і переможців нагородженограмотами.

В межах декади ветеринарних дисциплін для студентів ІІ та ІІІ курсів, був проведений майстер-клас «Розчистка копит у ВРХ» головним ветеринарним лікарем ТОВ ім. Горького Новомосковського району Лапіком Сергієм Анатолійовичем. Організатором заходу виступив завідувач відділенням ветеринарної медицини Приходько О. Г.

dec 3

Сергій Анатолійович продемонстрував студентам новітнє обладнання з хірургії копит ВРХ, щипці для копит від відомих іноземних виробників ветеринарного обладнання.Також студентам було надано можливість самостійно опанувати маніпуляції з розчистки копит у ВРХ.

Також в межах декади завідувачем відділення ветеринарної медициниПриходько О. Г. було проведено зустріч з випускником нашого коледжу, лікарем ветеринарної медицини загальної практики, спеціалістом з багаторічним стажем роботи з усіма видами тварин, волонтером Воротніковим Віктором Петровичем, який для студентів ІІІ курсу зробив доповідь з презентацією про його сьогоденну роботу з тваринами в зоні АТО та з випадками захворювань, які були найбільш вражаючими під час останніх декількох років. Він під часдоповіді та по її закінченню вів активну дискусію зі студентами та відповідав на запитання, які найбільше їх цікавили.

dec 4

Фіналом ветеринарної декади стала урочиста лінійка, яка була проведена 18 жовтня, де відзначили студентів та викладачів, які прийняли активну участь у проведенні цієї декади.

dec 5