МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Відкритий тематичний захід «Профілактичні заходи запобігання негативних явищ серед молоді коледжу»

 

1 жовтня в бібліотеці Новомосковського коледжу ДДАЕУ викладачем ветеринарних дисциплін Кравченко З. П. було організовано і проведено для студентів ІІІ курсу відкритий тематичний захід «Профілактичні заходи запобігання негативних явищ серед молоді коледжу» з метою показати яскраві картини того зла, які породжують куріння, наркоманія та пияцтво. Також переслідувалась мета сформування у студентів відповідального ставлення до свого здоров’я, ознайомлення їх з наслідками впливу вживання тютюну, алкоголю та наркотичних речовин і переконати у необхідності ведення здорового способу життя.

01 02

Необхідність проведення даного заходу пов’язана з поширенням серед молоді тютюнопаління, вживання спиртних напоїв та наркотиків і тому необхідно зацікавити студентів у формуванні навичок діяти на користь свого здоров’я.

Під час заходу для виступів було задіяно 11 студентів з груп В-301, В-302, ВС-204 та викладача дисципліни «Правознавство» Бабенко Н. П.

Студенти підготовили презентації та відмінно виступили з доповідями на такі теми: «Негативні дії алкоголю на організм людини» (Луценко В., Некраса В.), «Наркотики – проблема нації» (Шульга А., Островчук А., Мовчан К.), «Паління та його наслідки» (Михайденко Є., Соловей Л., Калитюк І.), «Хуліганство – як негативне явище серед молоді» (Дрозд Р., Лозенко А., Москальова Н.).

03 04

05 06

Фінальну доповідь зробила Бабенко Н. П. на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність за вчинення правопорушень».