МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Відкритий тематичний захід «Профілактичні заходи запобігання негативних явищ серед молоді коледжу»

 

1 жовтня в бібліотеці Новомосковського коледжу ДДАЕУ викладачем ветеринарних дисциплін Кравченко З. П. було організовано і проведено для студентів ІІІ курсу відкритий тематичний захід «Профілактичні заходи запобігання негативних явищ серед молоді коледжу» з метою показати яскраві картини того зла, які породжують куріння, наркоманія та пияцтво. Також переслідувалась мета сформування у студентів відповідального ставлення до свого здоров’я, ознайомлення їх з наслідками впливу вживання тютюну, алкоголю та наркотичних речовин і переконати у необхідності ведення здорового способу життя.

01 02

Необхідність проведення даного заходу пов’язана з поширенням серед молоді тютюнопаління, вживання спиртних напоїв та наркотиків і тому необхідно зацікавити студентів у формуванні навичок діяти на користь свого здоров’я.

Під час заходу для виступів було задіяно 11 студентів з груп В-301, В-302, ВС-204 та викладача дисципліни «Правознавство» Бабенко Н. П.

Студенти підготовили презентації та відмінно виступили з доповідями на такі теми: «Негативні дії алкоголю на організм людини» (Луценко В., Некраса В.), «Наркотики – проблема нації» (Шульга А., Островчук А., Мовчан К.), «Паління та його наслідки» (Михайденко Є., Соловей Л., Калитюк І.), «Хуліганство – як негативне явище серед молоді» (Дрозд Р., Лозенко А., Москальова Н.).

03 04

05 06

Фінальну доповідь зробила Бабенко Н. П. на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність за вчинення правопорушень».