МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Наші студенти на ІV міжнародній науковій конференції «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва»

001

26 та 27 жовтня 2017 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбулася ІV міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва», в якій прийняли участь студенти не лише з самого Подільського ДАТУ, а й з Краківського аграрного університету (Польща), Білоруської державної сільськогосподарської академії та Вітебської академії ветеринарної медицини (Білорусь), Академії сільськогосподарських наук Грузії, Казахського національного аграрного університету (Казахстан), Оренбурзького державного аграрного університету (Росія), з Миколаївського національного аграрного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, коледжу ПДАТУ та Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, а також декілька учнів з шкіл Подільського району Хмельницької області.

002

Наший коледж на цій науковій конференції представляло 6 студентів ІІ-ІV курсів (Агаєва Насіба, Ільїна Валентина, Горбань Каріна, Бойцун Олександр, Високий Максим, Михайленко Євгенія), науковими керівниками яких були завідувач відділення ветеринарної медицини НК ДДАЕУ Приходько О. Г. та викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М. 

004

В перший день проведення конференції, під час її відкриття, на пленарному засіданні, після вступного слова голови оргкомітету конференції  ректора ПДАЕУ та вітального слова декану факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництва ПДАТУ, одну з п’яти зроблених там доповідей, зробила наша студентка Горбань Каріна з темою виступу «Проект Механізм залучення молоді в молочному секторі».

005

В подальшому всі учасники були розподілені по секційним засіданням: 1) годівля, розведення та селекція сільськогосподарських тварин (21 доповідач); 2) екологічні аспекти виробництва продукції тваринництва (5 доповідачів); 3) виробництво і переробка продукції тваринництва (26 доповідачів); 4) актуальні питання ветеринарної медицини (41 доповідач).

Наші студенти доповідали на секційному засіданні «Актуальні питання ветеринарної медицини» з наступними темами доповідей: «Міокардит у кішок» (Агаєва Насіба), «Дилатаційна кардіоміопатія» (Бойцун Олександр), «Синдром ліпідозу печінки у кішок: розуміння та лікування» (Високий Максим), «Дослідження механізму блювання» (Ільїна Валентина), «Діагностика хвороб гепатобіліарної системи» (Михайленко Євгенія).

Метою часті наших студентів у міжнародній науковій конференції студентської та учнівської молоді в місті Кам’янець-Подільськийбуло:

По-перше, показати, що вони можуть підготувати та презентувати доповідь не гірше, а можливо і краще, ніж студенти-магістри з вищих навчальних закладів і виступити з ними на одному рівні, а це є і самовдосконалення,і саморозвиток у професійній діяльності, і покращення своїх професійних компетенцій, і вміння добре вести себе в колективі колег та виступати перед ними, і підвищення їх соціалізації в суспільстві.

По-друге, це вдосконалення навчально-виховного процесу і підвищення якості освітніх послуг, які вони отримують, навчаючись у нас в коледжі.

І нарешті, це ще й проведення соціально-виховної роботи серед молоді, шляхом проведення екскурсії в такому мальовничому місті з великою кількістю сучасних тавражаючих стародавніх історичних місць.

007

Кам’янець-Подільський – це одне із найстародавніших міст України, місто в якому переплелись три культури, місто в якому збереглося до сьогодення безліч історичних пам’яток, місто в якому храмів та церков найбільше по кількості та щільності на такій обмеженій території, місто в якому зберіглися майже без змін старе місто з стародавнім замком, а також мальовнича природа та барельєф місцевості.

008

Під час перебування в Кам’янець-Подільському, від організаторів конференції деканату факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ, для нашого колективу була організована індивідуальна екскурсія по старому місту та старій кріпості, за що ми їм вдячні. Разом з екскурсоводом були відвідані багато інтересних місць, а це окрім старої кріпості і новоплантонівський міст, і кафедральний собор та мінарет, і Миколаївська церква, і міська ратуша з годинником, і міська брама, і сквер «під Орлом», і сходи Фаренгольца та багато інших історичних та мальовничих місць міста.

В останній день самостійно було відвідано з екскурсією обласний центр Хмельницький, що є торговим та культурним центром Поділля та Південної Волині, а саме центральну площу – Майдан НезалежностііЦентральний міський парк культури та відпочинку на березі річок Плоска і Південний Буг.

006

По закінченню міжнародної наукової конференції студентської та учнівської молоді, всі доповідачі (а це і студенти Новомосковського коледжу ДДАЕУ) отримали сертифікати учасників, подяки та книгу з надрукованими матеріалами доповідей з цієї конференції. Науковим керівникам вручено подяки від факультету ветеринарної медицини і технологійу тваринництвіПодільського державного аграрно-технічного університету.