МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

З 6 по 10 листопада 2017 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося підвищення кваліфікації завідувачів відділень аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

У перший день підвищення кваліфікації завідувачі відділень були приємно здивовані тим, що захід відвідав відомий громадський діяч і економіст, президент України ( 2005-2010 рр.) – Віктор Андрійович Ющенко та Станіслав Миколайович Ніколаєнко, д.п.н., професор, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України. Міністр освіти і науки України ( 2005 – 2007 рр.).

1

Вони взяли участь у роботі семінару «Аграрна освіта: стан та виклики сьогодення», що пройшов у межах програми підвищення кваліфікації завідувачів відділень аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

2

Тема виступу Віктора Андрійовича –«Майбутнє України: політична та економічна складова». Він закцентував увагу на національному відродженні України, зростанню інвестицій, Європейській інтеграції.

Іщенко Тетяна Дем’янівна, к.п.н., професор, директор, ДУ «НМЦ Агроосвіта» та її заступник Хоменко Микола Павлович – к.п.н. у своїх виступах акцентувати увагу на методологічних особливостях підготовки молодших спеціалістів в умовах модернізації вищої освіти та сучасних вимогах ринку праці.

3

Від Новомосковського коледжу ДДАЕУ на семінарі з доповіддю виступала завідуюча технологічним відділенням Пінчук З.В., к. с.-г. н. на тему : «Динаміка професійної мотивації та адаптації студентів до навчання в аграрних технікумах і коледжах ( з досвіду роботи).

4

Співдоповідачем був завідуючий ветеринарним відділенням Приходько Олег Георгійович з темою : «Участь у проекті «Механізм залучення молоді в молочному секторі» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад»».

5

08.11.2017 відбулося засідання на базі ВП НУБіП України «Немішаєвський агротехнічний коледж». Альохін Володимир Ілліч, к. с.-г. н., доктор філософії в галузі державного управління, директор коледжу ознайомив присутніх з підготовою фахівців для аграрного сектору у ВП НУБіП України «Немішаєвський агротехнічний коледж».

6