МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наші студенти на щорічному передноворічному семінарі для ветеринарних лікарів у м. Дніпро

15 та 16 грудня 2017 року на базі Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» було проведено черговий передноворічний семінар для ветеринарних лікарів, на який вже за традицією завітали викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та студенти відділення ветеринарної медицини Новомосковського коледжу ДДАЕУ.

Під час семінару лекційні доповіді з репрудоктології, паразитології, офтальмології, інтенсивній терапії, лабораторній діагностиці. Було розібрано та заслухано багато цікавих тем. По закінченню лекційних доповідей було проведено два круглі столи у форматі питання-відповідь на теми «Міфи та правда про штучне осіменіння та алгоритм успішного запліднення» та «Все про генетичні тести», а також п’ять мастер-класів по дерматології, цитології новоутворень, рентгенології, торакальній хірургії та діагностиці і лікуванню екзотичних тварин.

    

Лекторами були практикуючі лікарі ветеринарної медицини з міст Дніпро (Марія Ткаченко, Кошара Євгенія та Рєзнік Анастасія), Одеса (Ірина Маркова та Дмитро Дерменко), Суми (Бондарь Сергій), Харків (Анна Степаненко), Києва (Анна Кондратьєва, Юлія Борисевич та Нестерчук Володимир) та Санкт-Петербурга (Дар’я Крилова).

    

Доповіді були продемонстровані з великою кількістю візуального матеріалу власної практичної діяльності лекторів, практикуючих лікарів ветеринарної медицини з кращих ветеринарних клінік України, а також з роботи молекулярного біолога відділу молекулярно-генетичної діагностики Незалежної Ветеринарної Лабораторії м. Санкт-Петербург.

Під час семінару була можливість отримати кваліфіковану відповідь на питання, що виникали під час прослуховування матеріалів доповідей.