МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На відділенні ветеринарної медицини розпочато захист технологічної практики

8 грудня студенти ІІІ-ІV курсу відділення ветеринарної медицини закінчили проходження двомісячної технологічної практики. Після написання щоденників і звітної документації по ній, 22 грудня розпочато захист цієї практики.


Першим почали захист випала нагода студенти групи ВС-303.

До складу комісії, яка оцінювала доповіді студентів входили завідувач відділення ветеринарної медицини Приходько О. Г., голова циклової комісії ветеринарних дисциплін Тимченко Л. Д. та заступник директора з навчальної роботи Нехаєва Т. О.


Майже всі студенти в своїх доповідях розкрили проведену роботу та здобуті навички, використавши мультимедійну установку та презентували свої доповіді, що свідчить про впровадження інноваційних технологій в навчальний процес.

    

Хочеться відмітити роботи таких студентів як Березовський С., Високий М, Герасименко М., Дерманець А., Дорофеєв М., Зернєй Д., Плахута А., Скірська А., Полтавський С., Чорний О.

Двом студентам рекомендовано зробити доповіді під час проведення студентської конференції, присвяченої відображенню найкращих роботіт з захисту практики, яка буде проводиться для студентів ІІІ-ІV курсів відділення ветеринарної медицини.

Окрім візуальної презентації через проектор, деякими студентами були власноруч зроблені стенди про сучасні ветеринарні препарати, які вони використовували під час проходження технологічної практики та студент Рижко І. прорекламував брошури з повноцінного харчування собак і сам корм «ОптіМіл», яку виготовляє українська компанія «Кормотєх»


Взагалі майже всі студенти захистилися на оцінки 4 та 5, показавши та розповівши про підвищення своїх практичних навичок під час проходження практики.