Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Участь студентів у міжнародній конференції, яка присвячена ускладненням в загально хірургічній практиці м. Київ

Помилятися можуть усі. Але помилки, які зробили лікарі ветеринарної медицини, впливають на подальше життя тварин. Тому цій проблемі і була присвячена тема конференції  «Помилки та ускладнення в загально хірургічній практиці дрібних домашніх тварин: абдомінальна хірургія». Ця конференція – перша з циклу запланованих масових навчально-освітніх заходів, що запланувала Школа обміну досвідом.

Конференція зібрала більше ніж 200 спеціалістів ветеринарної медицини з трьох країн – Україна, Білорусь, Молдова. Її відвідали і студенти відділення ветеринарної медицини Новомосковського коледжу ДДАЕУ з викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М.

Завдяки тому, що доповідач Павло Пульняшенко є практикуючим спеціалістом та одним з ведучих ветеринарних хірургів країни, доповіді були основані на самих цікавих клінічних випадках з практики ветеринарного шпиталя «Фауна-сервіс» (м. Київ), який відповідає світовим стандартам практичної ветеринарної медицини. Лектором були розглянуті найбільш розповсюджені і досить рідкісні помилки, які допускалися ветеринарними лікарями під час діагностики та лікування різноманітних патологій. Павло Рейнгольдович дуже талановитий, неординарний та досвідчений лікар ветеринарної медицини він зумів доступно розяснити навіть дуже складний матеріал. Під час конференції була можливість отримати кваліфіковану відповідь на любе питання, що виникало.

Програма кожної доповіді була побудована так, щоб слухачі під керівництвом лектора, розглядали конкретну помилку, виявляли причину, чому вона була зроблена і знаходили вірний алгоритм діагностики чи лікування. Такий підхід дозволить в подальшому уникнути ускладнень в своїй подальшій ветеринарній практиці.

Теоретична частина доповіді була забезпечена великою кількістю фактичного матеріалу фото, відео, рентгенологічних, ультрасонографічних, лабораторних, МРТ та КТ досліджень, які продемонстрували необхідність додаткових методів діагностики для встановлення заключного діагнозу та вибору правильної тактики лікування.

Мета, яку переслідували наші студенти, це поглиблення своїх знань та навиків у ветеринарній медицині, що спонукало до їхнього більшого самовдосконалення і саморозвитку у професійній діяльності з покращенням своїх професійних компетенцій під час навчання.

Другого дня після завершення конференції, викладачем було проведено ще й соціально-виховну роботу серед молоді, шляхом проведення екскурсії по вулицям столиці. Не зважаючи на незначну втому після 8-годинної конференції всі знайшли в собі сили, щоб прийняти участь у 4х-годинній екскурсії по Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі,

 а потім протягом послідуючих 6 годин відвідати Софіївський Собор, Володимирівський Собор,  Михайлівський Злотоверхий монастир, Золоті ворота, пам’ятники Засновникам Києва, Ярославу Мудрому, Богдану Хмельницькому, Вічної Слави, Меморіальний комплекс Матері-Батьківщині, Пам’ятний знак жертв голодомору, Монумент Незалежності, а також прогулятися по вулиці Хрещатик, по Майдану Незалежності та по Набережній міста Києва.