Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін соціально-гуманітарного циклу.

Голова комісії - Полтавцева Олена Миколаївна спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Склад циклової комісії:
1. Полтавцева Олена Миколаївна, вища категорія, старший викладач ("Українська мова та література")
2. Вовк Юлія Леонідівна ("Українська література", "Українська мова за професійним спрямуванням")
3. Бабенко Тамара Володимирівнаа, вища категорія ("Математика", "Вища математика")
4. Сухий Анатолій Леонтійович, вища категорія, викладач-методист ("Фізичне виховання")
5. Бова Валентина Іванівна вища категорія ("Англійська мова")
6. Тищенко Світлана Георгіївна, вища категорія, викладач-методист ("Зарубіжна література", "Культурологія", "Соціологія", "Філософія", "Захист Вітчизни")
7. Травецька Люся Олегівна, вища категорія ("Історія Україна")
8. Саричева Тамара Петрівна, вища категорія, старший викладач ("Біологія", "Географія")
9. Даценко Артем Станіславович, вища категорія, кандидат історичних наук ("Всесвітня історія", "Основи економічної теорії")
10. Самойленко Тетяна Ігрівна, спеціаліст першої категорії ("Комп'ютеризація с.-г.- виробництва", "Інформатика")
11. Химченко Олександр Вікторович, категорія "спеціаліст" ("Фізичне виховання")
12. Луць Катерина Олександрівна, спеціаліст ("Фізика", "Математика")
13. Бабенко Наталія Петрівна, друга категорія("Правознавство")

14. Галата Альона Володимирівна, вища категорія, кандидат хімічних наук ("Хімія")
 

Комісія приділяє багато уваги позааудиторній роботі, роботі з обдарованими студентами, щорічно у листопаді проводяться декади циклової комісії, під час яких студенти мають можливість проявити свої творчі та розумові здібності, взяти участь у відкритих заняттях та відкритих виховних заходах, виставках, конференціях, конкурсах, олімпіадах.

Конференція Сучасна укрїнська література   Відкрите заняття з української літератуир Василь барка Жовтий князь Відкрите заняття з математики у формі ділової гри

Відкрита виховна година Шедеври української поезії різними мовами світу   Відкрита виховна година до 125-річчя з дня народження Остапа Вишні Виставка творчості першокурсників

Працюють гуртки:
1. "Рідне слово" (Полтавцева О.М.)
2. "Знавці англійської мови" (Бова В.І.)
3. "Юні хіміки" (Галата А.В.)
4. "Правознавство" (Бабенко Н.П.)
5. "Інформатика" (Самойленко Т.І.)
6. "Світ математики" (Бабенко Т.В.)
7. "Сторінки секції з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики" (Сухий А.Л.)
8. "Біологія" (Саричева Т.П.)
За підсумками декади циклова комісія випускає газету "Студентський вісник".
Щорічно проводяться загальноколеджні олімпіади з укр.мови, інформатики, математики, хімії, біології, конкурси знавців укр.мови ім.П.Яцика та мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка.

 

 

ЦИКЛОВА  КОМІСІЯ  АГРОТЕХНІЧНИХ  ДИСЦИПЛІН

Наше  кредо : «Правильно  навчає  той,  хто  навчає  цікаво»

Голова  комісії – Чеснок Світлана Петрівна - викладач  першої  категорії

  chesnok

 

   Члени  комісії :

 1.Рудаков  Юрій  Миколайович  - кандидат  сільськогосподарських  наук, доцент. 5.Стрельцова  Світлана  Григорівна – спеціаліст  ІІ  категорії.
2.Пінчук  Зінаїда Володимирівна – кандидат  сільськогосподарських  наук, викладач  вищої  категорії. 6.Чеснок  Світлана  Петрівна - спеціаліст  І  категорії.
3. Слободянюк  Надія  Петрівна - викладач  вищої  категорії. 7. Невінчаний  Віктор  Михайлович -  спеціаліст  ІІ  категорії.
4. Удовенко  Василь  Іванович – викладач І  категорії.

Комісія  агротехнічних  дисциплін  викладає наступні  навчальні  дисципліни :

v   Основи  екології v    Основи  дослідницька  справа
v    Ґрунтознавство v   Вступ  до  спеціальності
v    Землеробство v   Механізація  і  автоматизація  сільськогосподарського  виробництва 
v     Ботаніка v   Агрохімія
v    Фізіологія  рослин  з основами  мікробіології v   Економіка  сільськогосподарського  виробництва 
v    Плодоовочівництво v    Насінництво  і  селекція
v    Основи  підприємства  та  маркетингу  v    Галузева  охорона  праці
v    Захист  рослин v    Основи  менеджменту
v    Організація  і планування  аграрних  формувань v    Технологія  виробництва  продукції  рослинництва
v    Технологія  переробки  і зберігання  продукції  рослинництва

v    Основи  бухгалтерського обліку

 

 

Під  час  практичного  заняття  з  навчальної  дисципліни  «Насінництво  і  селекція».
Використання  інноваційних  технологій  під  час  вивчення  економічних  дисциплін.
Світ  машин  і  технологій. 
Цінуємо  національні  традиції.   

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Голова циклової комісії - Гловченко тетяна Вікторівна - викладач вищої категорії

golovchenko  

До складу комісії входять викладачі:
Нехаєва Тетяна Олексіївна – заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист;
Кравченко Елла Вікторівна – заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії, старший викладач;
Головченко Тетяна Вікторівна – викладач вищої категорії,
Удовіченко Наталія Михайлівна – викладач вищої категорії;
Удовіченко Олег Віталійович – викладач І категорії.
Це колектив творчих і висококваліфікованих спеціалістів.

Викладачі циклової комісії працюють під гаслом « Освіта – скарб; праця – ключ до нього »

 

Досягненням циклової комісії є досвід проведення практичних занять та декад.

  

Виставка «Студентська творчість»

 

Конференція «Обмін досвідом» підсумки переддипломної практики

«Міс технолог – 2015»

 

Відкриті заняття

 

Навчальна практика


Циклова комісія ветеринарних дисциплін

Голова циклової комісії - Тимченко Любов Дмитрівна - викладач вищої категорії

Тимченко Любов Дмитрівна - викладач вищої категорії, педагогічне звання старший викладач.

Склад циклової комісії :

  1. Кравченко Зоя Прокопівна – викладач І категорії, викладач дисциплін: хірургія ветеринарної медицини, ветеринарно – санітарна  експертиза та мікробіологія.
  2. Крючкова Ольга Миколаївна викладач І категорії, викладач дисциплін: паразитологія та інвазійні хвороби, сільськогосподарська радіоекологія, патологічна фізіологія та патологічна анатомія, вступу до спеціальності.
  3.  Павленко Ніна  Григорівна - викладач І категорії, викладач дисциплін: анатомія та фізіологія сільськогосподарських тварин, фармакологія.
  4. Приходько Олег Георгійович - викладач ІІ категорії, викладач дисциплін: хірургія ветеринарної медицини, епізоотологія з мікробіологією.
  5. Тимченко Зоя Арсентіївна - викладач І категорії, викладач  дисциплін: епізоотологія з мікробіологією,  анатомія та фізіологія сільськогосподарських тварин, внутрішні незаразні хвороби.
  6. Тимченко Любов Дмитрівна – викладач вищої категорії, педагогічне звання старший викладач, викладач дисциплін:  внутрішні незаразні хвороби, латинська мова, організація ветеринарної справи.
  7. Манжос Олена Вікторівна - викладач ІІ категорії, викладач дисциплін: фармакологія, патологічна фізіологія та патологічна анатомія, латинська мова.

Одним із завдань роботи циклової комісії: використовувати  інноваційні методи навчання та проводити виїзди в господарства різної форми власності, на підприємства з переробки продукції та сировини тваринного походження для набуття навичок з діагностики, лікування,  профілактики хвороб; проведення ветеринарно-санітарної експертизи і ветеринарно-санітарної обробки продукції тваринного походження та набуття навичок з хірургічних маніпуляцій та операцій. Тобто проведення уроків на виробництві.

Роль в цьому циклової комісії: організуюча, аналізуюча, обговорююча з метою обміну досвідом. Викладачі проводять уроки – семінари, заняття з застосуванням проблемних ситуацій, рішенням конкретних практичних проблем, лабораторних та практичних занять,  занять на виробництві, екскурсії на переробні підприємства, в аптеки, лікарні ветеринарної медицини та лабораторії, приватні клініки.

Працюють гуртки:

  1. Мікробіолог – ветсанексперт: дослідження продуктів тваринного і рослинного походження з метою виявлення ризику.
  2. Паразитолог – діагностика інвазійних та паразитарних хвороб.
  3. Анатомії і фізіології – вплив гормонів та ферментів на організм тварин.
  4. Хірург – проведення хірургічних операцій та різного роду втручань.
  5. Терапевт – застосування різних видів лікування, зокрема стимулюючої терапії на здоров’я тварин.
  6. Патологоанатом – діагностика хвороб шляхом проведення розтину трупів та дослідження перебігу хвороб.

Підсумками проведеної декади є:

  1. Конкурс з дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби»
  2. Конкурс - виставка газет на тему: «Мною обрана професія»
  3. Відкрите практичне заняття з дисципліни «Хірургія ветеринарної медицини»
  4. Відкрите заняття з паразитології « Ларвальні цестодози»
  5. Відкрите заняття з латинської мови
  6. Виставка тварин: «Наші улюбленці -  їх уміння та здібності».
  7. Виставка « Світ захоплень »
  8. Відкрита  виховна година
  9. Теоретична конференція на тему «Африканська чума свиней »
  10. Відкрите заняття гуртка з дисципліни « Хірургія ветеринарної медицини»
  11. Відкрите заняття гуртка з  « Мікробіолог - ветсанексперт»
  12. Заключна лінійка для студентів відділення ветеринарної медицини.Підведення підсумків роботи декади циклової комісії ветеринарнихдисциплін.
  13. Щоразу після проведення декади циклової комісії випускається  газета «Студентський вісник» та наказ про нагородження студентів за результатами участі та досягнень.

Гурткова робота