МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін >>>
Циклова комісія агротехнічних дисциплін >>>
Циклова комісія технологічних дисциплін >>> 
Циклова комісія ветеринарних дисциплін >>>

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін соціально-гуманітарного циклу.

Голова комісії - Полтавцева Олена Миколаївна спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Склад циклової комісії:
1. Полтавцева Олена Миколаївна, вища категорія, старший викладач ("Українська мова та література)
2. Абрамова Раїса Олександрівна, вища категорія, викладач-методист ("Українська мова та література", "Українська мова за професійним спрямуванням")
3. Збарах Світлана Миколаївна, вища категорія ("Математика", "Вища математика")
4. Сухий Анатолій Леонтійович, вища категорія, викладач-методист ("Фізичне виховання")
5. Мишуста Ганна Анатоліївна, перша категорія ("Англійська мова")
6. Тищенко Світлана Георгіївна, вища категорія, викладач-методист ("Світова література", "Культурологія", "Соціологія", "Філософія", "Захист Вітчизни")
7. Травецька Люся Олегівна, вища категорія ("Історія Україна", "Всесвітня історія")
8. Саричева Тамара Петрівна, вища категорія, старший викладач ("Біологія", "Географія", "Сімейно-побутова культура")
9. Громенко Юлія Миколаївна друга категорія ("Всесвітня історія", "Історія України", "Правознавство", "Людина і світ", "Основи економічної теорії")
10. Семип'ядна-Засідкевич Тетяна Ігорівна, друга категорія ("Інформатика", "Комп'ютеризація с.-г.- виробництва", "Фізика", "Астрономія")
11. Яловий Віктор Олексійович, друга категорія ("Фізичне виховання")
12. Бондаренко Тетяна Петрівна, спеціаліст ("Фізика", "Хімія")
13. Китриш Віктор Іванович, перша категорія ("Фізичне виховання")
 

Комісія приділяє багато уваги позааудиторній роботі, роботі з обдарованими студентами, щорічно у листопаді проводяться декади циклової комісії, під час яких студенти мають можливість проявити свої творчі та розумові здібності, взяти участь у відкритих заняттях та відкритих виховних заходах, виставках, конференціях, конкурсах, олімпіадах.

Конференція Сучасна укрїнська література   Відкрите заняття з української літератуир Василь барка Жовтий князь Відкрите заняття з математики у формі ділової гри

Відкрита виховна година Шедеври української поезії різними мовами світу   Відкрита виховна година до 125-річчя з дня народження Остапа Вишні Виставка творчості першокурсників

Працюють гуртки:
1. "Рідне слово" (Полтавцева О.М., Абрамова Р.О.)
2. "Знавці англійської мови" (Мишуста А.А.)
3. "Юні хіміки" (Бондаренко Т.П.)
4. "Сторінки всесвітньої історії" та "Правознавство" (Громенко Ю.М.)
5. "Інформатика" (Семип'ядна-Засідкевич Т.І.)
6. "Світ математики" (Збарах С.М.)
7. "Сторінки секції з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики" (Сухий А.Л., Яловий В.О.)
8. "Біологія" (Саричева Т.П.)
За підсумками декади циклова комісія випускає газету "Студентський вісник".
Щорічно проводяться загальноколеджні олімпіади з укр.мови, інформатики, математики, хімії, біології, конкурси знавців укр.мови ім.П.Яцика та мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка.

 

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець