МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін >>>
Циклова комісія агротехнічних дисциплін >>>
Циклова комісія технологічних дисциплін >>> 
Циклова комісія ветеринарних дисциплін >>>

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін соціально-гуманітарного циклу.

Голова комісії - Полтавцева Олена Миколаївна спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Склад циклової комісії:
1. Полтавцева Олена Миколаївна, вища категорія, старший викладач ("Українська мова та література)
2. Абрамова Раїса Олександрівна, вища категорія, викладач-методист ("Українська мова та література", "Українська мова за професійним спрямуванням")
3. Збарах Світлана Миколаївна, вища категорія ("Математика", "Вища математика")
4. Сухий Анатолій Леонтійович, вища категорія, викладач-методист ("Фізичне виховання")
5. Бова Валентина Іванівна вища категорія ("Англійська мова")
6. Тищенко Світлана Георгіївна, вища категорія, викладач-методист ("Світова література", "Культурологія", "Соціологія", "Філософія", "Захист Вітчизни")
7. Травецька Люся Олегівна, вища категорія ("Історія Україна", "Всесвітня історія")
8. Саричева Тамара Петрівна, вища категорія, старший викладач ("Біологія", "Географія", "Сімейно-побутова культура")
9. Громенко Юлія Миколаївна друга категорія ("Всесвітня історія", "Історія України", "Правознавство", "Людина і світ", "Основи економічної теорії")
10. Біла Альона Сергіївна, категорія "спеціаліст" ("Комп'ютеризація с.-г.- виробництва")
11. Барилко Максим Геннадійович, категорія "спеціаліст" ("Фізичне виховання")
12. Баталова Тетяна Петрівна, спеціаліст ("Фізика", "Хімія")
13. Куц Олександр Васильович, вища категорія ("Інформатика, "Інформаційні технології", "Захист Вітчизни")

14. Семеренко Валентина Павлівна, вища категорія ("Хімія")
 

Комісія приділяє багато уваги позааудиторній роботі, роботі з обдарованими студентами, щорічно у листопаді проводяться декади циклової комісії, під час яких студенти мають можливість проявити свої творчі та розумові здібності, взяти участь у відкритих заняттях та відкритих виховних заходах, виставках, конференціях, конкурсах, олімпіадах.

Конференція Сучасна укрїнська література   Відкрите заняття з української літератуир Василь барка Жовтий князь Відкрите заняття з математики у формі ділової гри

Відкрита виховна година Шедеври української поезії різними мовами світу   Відкрита виховна година до 125-річчя з дня народження Остапа Вишні Виставка творчості першокурсників

Працюють гуртки:
1. "Рідне слово" (Полтавцева О.М., Абрамова Р.О.)
2. "Знавці англійської мови" (Бова В.І.)
3. "Юні хіміки" (Баталова Т.П.)
4. "Сторінки всесвітньої історії" та "Правознавство" (Громенко Ю.М.)
5. "Інформатика" (Куц О.В.)
6. "Світ математики" (Збарах С.М.)
7. "Сторінки секції з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики" (Сухий А.Л., Барилко М.Г.)
8. "Біологія" (Саричева Т.П.)
За підсумками декади циклова комісія випускає газету "Студентський вісник".
Щорічно проводяться загальноколеджні олімпіади з укр.мови, інформатики, математики, хімії, біології, конкурси знавців укр.мови ім.П.Яцика та мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка.

 

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець