МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Реєстр стипендіатів

за результатами ІІ семестру  2017/2018 навчального року

на призначення стипендії  з 01.07.2018 р. по 31.12.2018 р.

Включити до реєстру стипендіатів студентів:

Спеціальність 204  «Виробництво і переробка продукції тваринництва» Курс І

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Полуянов О.Ю. Т-101 9,91 8,935 Переселенець АТО Соціальна
2 Науменко Д.Є. Т-101 9,6 8,865   Академічна
3 Антіпова А.О. Т-101 9,5 8,79   Академічна
4 Дашко І.В. Т-101 9,05 8,405   Академічна
5 Хромей Д.В. Т-101 8,4 7,75   Академічна
6 Ралдугіна В.Є. Т-101 8,3 7,67   Академічна
7 Братушенко І.П. Т-101 8,0 7,32   Академічна
8 Івашова Ф.В. Т-101 7,8 7,16 Сирота Соціальна
9 Кравчук М.А. Т-101 7,72 7,125   Академічна
10 Круть О.С. Т-101 7,11 6,54   -
11 Ленько В.Р. Т-101 6,6 6,07   -
12 Лахтюк В.В. Т-101 6,3 5,72   -
13 Безуглий І.А. Т-101 5,7 5,18   -
14 Підпальна Д.М. Т-101 5,7 5,13   -
15 Алєсков К.В. Т-101 5,55 5,02   -
16 Литвинова Т.А. Т-101 5,2 4,70   -

Спеціальність 204  «Виробництво і переробка продукції тваринництва» Курс ІІ

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Харченко Оксану Ігорівну Т-201 4,38 4,09   Академічна
2 Орел Ольгу Сергіївну Т-201 4,29 4,06   Академічна
3 Верзіліну Наталію Сергіївну Т-201 4,3 3,99   Академічна
4 Босак Людмилу Миколаївну Т-201 4 3,82   Академічна
5 Казанко Романа Олеговича Т-201 4 3,72   Академічна
6 Шевченко Віталія Олександровича Т-201 3,72 3,49   Академічна
7 Понявіну Аліну Сергіївну Т-201 3,69 3,32 Сирота Соціальна
8 Кукузу Карину Віталіївну Т-201 3,56 3,3 Сирота Соціальна
9 Лисенко Ігоря Миколайовича Т-201 3,63 3,28   Академічна
10 Чубикіна Дмитра Геннадійовича Т-201 3,4 3,18   Академічна
11 Адаменко Віктора Олександровича Т-201 3,2 2,98   Академічна
12 Ганницького Сергія Максимовича Т-201 3,05 2,74 Дитина учасникаАТО Соціальна

Спеціальність   «Виробництво і переробка продукції тваринництва» Курс ІІІ

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Ващенко Анастасія Т-301 5,0 4,8   Академічна підвищена
2 Гетьман Вероніка Т-301 4,38   4,12   Академічна
3 Ломака Руслан Т-301 4,3 3,87 Сирота Соціальна
4 Красношлик Олександр Т-301 4,2 3,77   Академічна
5 Іванченко Олександр Т-301 4,1 3,67   Академічна
6 Гончаренко Ірина Т-301 3,5 3,17 Сирота Соціальна
7 Цьомкало Ксенія Т-301 3,5    3,15   -
8 Петренко Владислав Т-301 3,3 2,97   -
9 Чорний Ярослав Т-301 3,1       2,77   -
10 Бочкар Віта Т-301 3,1 3,77   -

Спеціальність 201 «Агрономія»  Курс І

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Сорока Сергій Петрович А-101 4,3 3,96   Академічна
2 Вихрєва Марина Валеріївна А-101 4,2 3,9   Академічна
3 Комлик Уляна Валентинівна А-101 4,2 3,9   Академічна
4 Мельник Максим Миколайович А-101 4,2 3,83   Академічна
5 Лабунський Дмитро Володимирович А-101 4,2 3,83   Академічна
6 Мішин Павло Валерійович А-101 4,1 3,7   Академічна
7 Зубач Софія Володимирівна А-101 4,0 3,6   -
8

Івашов Віталій

Володимирович

А-101 4,0 3,41 Сирота Соціальна
9 Хижняк Даніїл Ігорович А-101 3,5 3,15   -
10 Коденко Дмитро Валерійович А-101 3,3   2,99     -
11 Олійников Ярослав Олександрович А-101 3,2 2,89   -
12 Передерій Сергій Олегович А-101 3,2 2,83   -
13 Боцко Дмитро Євгенович А-101 3,1 2,72   -
14 Савінов Владислав Іванович А-101 3,1 2,59   -
15 Петренко Микола Сергійович А-101 3,3 0,05   -

 Спеціальність 201 «Агрономія» Курс І

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Довженко С.Л. АС-102 4,78 4,34 Сирота Соціальна
2 Пархоменко А.В.       АС-102 4,67 4,1   Академічна
3 Шебанов О.С. АС-102 4,5 3,99   Академічна
4 Лісняк О.С. АС-102 4,39 3,95   Академічна
5 Ульянченко А.А. АС-102 4,39 3,65   Академічна
6 Істратов А.О. АС-102 3,83 3,36   -
7 Гречка Ю.М. АС-102 3,4 2,9 Інвалід Соціальна

Спеціальність 201 «Агрономія»  Курс 2

1 Пальок Єва Володимирівна А-201 4,42 4,1   Академічна
2 Сядро Аліна Юріївна А-201 4,21 3,87   Академічна
3 Чернянчук Анастасія Олександрівна А-201 4,26 3,85   Академічна
4 Бут Олександра Сергіївна А-201 4,26 3,83   Академічна
5 Филипчук Богдан Юрійович А-201 4,15 3,76   Академічна
6 Акіншин Єгор Юрійович А-201 3,84 3,50   -
7 Саржовський Єгор Геннадійович А-201 3,74 3,38   -
8 Острянин Артем Володимирович А-201 3,16 2,86 Малозабезпечені Соціальна
9 Дзякович Борис Романович А-201 3,11 2,81   -
10 Осуховський Едуард Сергійович А-201 3,00 2,72   -

Спеціальність 201 «Агрономія»  Курс 3

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Рискаль Анастасія Володимирівна А-301 5.0 4,825   Академічна підвищена
2 Гулак Валентина Василівна А-301 5.0 4,795   Академічна підвищена
3 Хромей Єлизавета Валеріївна А-301 5.0 4,73   Академічна підвищена
4 Зайченко Анна Віталіївна А-301 4.91 4,66   Академічна
5 Коваленко Олександр Іванович А-301 4,83 4,42   Академічна
6 Бедрій Анастасія Павлівна А-301 4.58 4,13   Академічна
7 Лисечко Сергій Сергійович А-301 4,5 4,14   Академічна
8 Хомишак ЕдуардВасильович А-301 4,33   3,97     Академічна
9 Лебеденко Сергій Миколайович А-301 4,08 3,82   -
10 Целуйко Андрій Валерійович А-301 4,08 3,76   -
11 Константинов Данило Миколайович            А-301 3,91 3,51   -
12 Таран Віталій Сергійович А-301 3,91 3,48   -
13 Щабельський Станіслав Андрійович А-301 3,66 3,29   -
14

Тимофійчук Владислав

Олександрович        

А-301 3,41 3,12   -
15 Аксінін Олег Ігорович А-301 3,55 3,05   -
16 Чиркін Олександр Ігорович А-301 3,16 2,65   -
17 Котик Іван Георгійович       А-301 3,0 2,63   -
18 Лимар Марія Василівна А-301 3,33 2,03 Сирота Соціальна
19 Пахолюк Василь Миколайович А-301 3,25 2,8 Сирота Соціальна

            Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»  Курс І

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Лаухіна Ірина Михайлівна В-102 9,6 8,805   Академічна
2 Громова Ксенія В-101 9,36 8,56   Академічна
3 Федосов Ілля В-101 9,21 8,47   Академічна
4 Квока Ярослав Віталійович В-102 9,1 8,370   Академічна
5 Ригаль Єлизавета В-101 9,26 8,35 Дитина шахтарів Соціальна
6 Самуріна Аліна В-101    8,57  7,75   Академічна
7 Кисильова Таїсія Романівна В-102 8,3 7,635       Академічна
8 Смишлякова Галина В-101 8,42 7,61   Академічна
9 Правікова Катерина Юріївна В-102 8,3 7,545 Дитина учасника АТО Соціальна
10 Трошина Анастасія Андріївна В-102 7,8 7,095   Академічна
11 Колосвєтов Роман В-101 7,84 7,06   Академічна
12 Фролова Дар'я Леонідівна В-102 7,7 6,980   Академічна
13 Дерев'янко Аліна Андріївна В-102 7,7 6,955   Академічна
14 Бердо Тимур В-101 7,63 6,86   Академічна
15 Кожемяко Андрій В-101 7,47 6,72 Переселенець Соціальна
16 Вишняков Роман Геннадійович В-102 7,0 6,390 Дитина шахтарів Соціальна
17 Гадючка Вікторія Олександрівна В-102 7,0  6,365 Дитина шахтарів Соціальна
18 Корженко Максим В-101 6,78 6,115   -
19 Куліченко Ганна В-101 6,36   5.72     -
20 Алефїрова Лілія В-101 6,26 5,63   -
21 Сабітов Ерік Андрійович     В-102 6,1 5,630   -
22 Висоцька Інна В-101 6,26 5,63 Сирота Соціальна
23 Паршин Ігор Андрійович    В-102 6,1 5,615 Переселенець Соціальна
24 Костюков Ульчін Романович             В-102 6,0 5,450   -
25 Мясоїд Єлизавета В-101 6,15 5,35   -
26 Петрова Катерина В-101 5,94 5,34 Сирота Соціальна
27 Шаронова Дар 'я В-101 5,84 5,25   -
28 Логунова Владислава Ігорівна В-102 5,7 5,180   -
29 Гриценко Поліна Сергіївна В-102 5,6 5,090 Сирота Соціальна
30 Івонін Владислав Сергійович В-102 5,2 4,770   -
31 Таран Софія Сергіївна В-102 5,2 4,680   -

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»  Курс ІІ

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Давидову Анастасію Максимівну В-202 5,0 4,725   Академічна підвищена
2 Агаєву Насібу Саядівну В-202 4,94 4,6   Академічна
3 Міщенко Анна Сергіївна В-203 4,78  4,329   Академічна
4 Григорак Аліну Юріївну В-202 4,67  4,29   Академічна
5 Близнюк Ксенію Володимирівну В-202 4,61 4,225   Академічна
6 Гарбуз Микола Русланович В-203 4,58 4,120   Академічна
7 Аладіну Юлію Олексіївну В-202 4,5 4,075   Академічна
8 Микулович Анастасія Геннадіївна В-203 4,47  4,048   Академічна
9 Лактіонову Євгенію Анатоліївну В-202 4,43 3,972   Академічна
10 Криворучко Д.А. В-201 4,38 3,967   Академічна
11 Панасюк Д.В. В-201  4,44 3,996   Академічна
12 Волков Олександр Юрійович В-203 4,32 3,983   Академічна
13 Бацул Д.Д. В-201   4,35         3,94   Академічна
14 Аввакумова К.М. В-201 4,29      3,886   Академічна
15 Пінчук Анну Олександрівну В-202 4,22      3,865   Академічна
16 Барановська Світлана Вікторівна В-203 4,21      3,839   Академічна
17 Готьван Валерію Юріївну В-202 4,17      3,835   Академічна
18 Близнюк Анастасію Володимиріну В-202 4,22 3,825   Академічна
19 Гордієнко Я.О. В-201  4,16 3,744   Академічна
20 Клименку Олександру Сергійовичу В-202 4,05  3,725   Академічна
21 Василишина Ю.Р. В-201  4,11 3,699 Соціальна по інвалідності Соціальна
22 Ананьєв А.А. В-201 4,0      3,6   Академічна
23 Більчич О.В. В-201   4,05  3,645   Академічна
24 Білогай Ірину Леонідівну В-202 3,94 3,64   Академічна
25 Чушикін Д.Д. В-201  4,05     3,67   Академічна
26 Кійко Валерія Андріївна       В-203 4,0 3,093 Діти шахтарів Соціальна
27 Вітер Сергій Дмитрович В-203 3,42 3,093   -
28 Голобок Яну Олександрівну В-202 4,15 3,605 Сирота Соціальна
29 Булана А.О. В-201 3,94    3,546   -
30 Кононович Анну   Олегівну В-202 3,8 3,405   -
31 Калач Анну Сергіївну В-202 3,7  3,365   -
32 Бондар Ю.О. В-201 3,72    3,348   -
33 Солонкіну Єлизавету Русланівну В-202 3,76 3,325   -
34 Бірко Едуарду Андрійовичу В-202 3,37 3,065   -
35 Рядському Сергію Сергійовичу В-202 3,33 3,025   -
36 Пахомова М.А. В-201 3,27       2,943      -
37 Кригін  В.С. В-201 3,22 2,898   -
38 Волкова В. В. В-201 3,16    2,844   -
39 Ігнатенко Т.І. В-201 З,17 2,853   -
40 Самаруха А.І. В-201 3,0 2,7   -

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»  Курс ІІ                                                                      

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Мовчан К.О. ВС-204 4,8 4,46   Академічна
2 Старина Г.С ВС-204 4,6 4,4   Академічна
3 Можеровський О.В. ВС-204 4,66 4,28   Академічна
4 Михайленко Є.Д.      ВС-204 4,4 4,18   Академічна
5 Некрасса В.П. ВС-204 4,53 4,17   Академічна
6 Москальова Н.А. ВС-204 4,26 4,05 Дитина шахтаря Соціальна
7 Полтавець М.О. ВС-204 4,2 3,72   Академічна
8 Коробко Д.В. ВС-204 3,93 3,48   Академічна
9 Найда Р.С. ВС-204 3,53 3,2   -
10 Гайова Є.В. ВС-204 3,33 3,05   -
11 Кірюхін О. О. ВС-204 3,86 3,01   -
12 Крикуненко К.Р. ВС-204 3,53 3,0   -
13 Ткаченко М.Г. ВС-204 3,2 2,9 Сирота Соціальна
14 Кіяшко А.І. ВС-204 3,2 2,9   -

                                                                                                                                                                                            

 

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» Курс ІІІ

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Луценко Віктор Сергійович В-301 4,667 4,465   Академічна
2 Хрол Карина Станіславівна В-302 4,733 4,427   Академічна
3 Пономаренко Нікіта Геннадійович В-302 4,800 4,380   Академічна
4 Ягджиєва Ксенія Владиславівна В-301 4,733 4,340   Академічна
5 Мась Катерина Анатоліївна В-302 4,600 4,330   Академічна
6 Островчук Артур Сергійович В-302 4,533 4,270   Академічна
7 Михальчук Валентин Вікторович В-301 4,533 4,170   Академічна
8 Вєтух Вікторія Вячеславівна В-302 4,400 4,150 Дитина шахтарів Академічна
9 Шевченко Карина Андріївна В-301 4,267 4,130   Академічна
10 Щусь Аліна Олександрівна В-301 4,333 4,060   Академічна
11 Крупіна Любов Володимирівна В-301 4,333 4,035   Академічна
12 Байбаріна Антоніна Володимирівна В-302 4,267 4,000   Академічна
13 Данилова Маргарита Вячеславівна В-302 4,333 3,987   Академічна
14 Дрозд Ростислав Анатолійович В-301 4,200 3,945   Академічна
15 Пелипенко Анна Костянтинівна В-301 4,200 3,900   Академічна
16 Олійник Олена Сергіївна В-301 4,200 3,830   Академічна
17 Дмитрук Анастасія Олександрівна В-301 4,133 3,760   -
18 Смусь Захар Сергійович В-302 4,067 3,660 Дитина УБД Соціальна
19 Коврига Кирило Сергійович В-302 4,133 3,512   -
20 Старіков Дмитро Олексійович В-301 3,800 3,460   -
21 Шульга Анна Сергіївна В-301 3,800 3,440   -
22 Кондратенко Поліна Олександрівна В-301 3,667 3,355   -
23 Байбекова Карина Рафіківна В-302 3,600 3,220 Дитина УБД Соціальна
24 Соловей Лариса Русланівна В-301 3,467 3,160 Сирота Соціальна
25 Грибок Анатолій Андрійович В-302 3,333 3,010   -
26 Лозенко Андрій Вадимович В-302 3,333 3,010   -
27 Гроза Іван Олександрович В-302 3,267 2,940 Малозабезпечені Соціальна
28 Сергєєва Юлія Миколаївна В-301 3,267 2,780   -
29 Галічев Кирило Дмитрович В-302 3,000 2,680   -
30 Калитюк Ігор Олегович В-302 2,700 2,620 Дитина УБД Соціальна
31 Колєснік Данило Олександрович В-302 3,133 2,500   -

Не включати до реєстру рейтингу на призначення стипендії:

№п/п ПІБ Група Середній бал навчання Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Причина виключення з реєстру
1 Білого Едуарда Олеговича Т-201 2,0 1,8   Академічна заборгованість
2 Бодню Марію Олександрівну Т-201 2,0 1,8   Академічна заборгованість
3 Ляшко Анастасію Олегівну Т-201 2,0 1,44   Академічна заборгованість
4 Міщенко Олену Анатоліївну Т-201 2,0 1,29   Академічна заборгованість
5 Ніколаєнка Віталія Віталійовича Т-201 2,0 1,56   Академічна заборгованість
6 Решетняк Єлизавету Едуардівну Т-201 2,0 1,825   Академічна заборгованість
7 Ситник Вікторію Олександрівну Т-201 2,0 1,08   Академічна заборгованість
8 Шевцова Святослава Вадимовна Т-201 2,0 1,825 Дитина учасника АТО Академічна заборгованість
9 Єрошкіна Є.Л. В-201 2,0     Академічна заборгованість
10 Ряба В.І. В-201 2,0   Дитина шахтарів Академічна заборгованість
11 Синкевича Віталія Владиславовича В-202 н/а   Дитина шахтарів Академічна заборгованість
12 Невірного Івана Івановича В-202 2,0   Малозабезпечені Академічна заборгованість
13 Яковенка Андрія Олександровича В-202 2,0     Академічна заборгованість
14 Антонова Діана Євгенівна В-203 2,0     Академічна заборгованість
15 Браславська Ганна Сергіївна В-203 2,0     Академічна заборгованість
16 Гюльзатян Наріне Хачатурівна В-203 2,0     Академічна заборгованість
17 Делюкіна Юлія Володимирівна В-203 2,0     Академічна заборгованість
18 Лабач Владислав Андрійович В-203 2,0     Академічна заборгованість
19 Літвін Вячеслав Андрійович В-203 3,41     Прогули понад 36 годин
20 Павловська Ольга Костянтинівна В-203 2,0     Академічна заборгованість
21 Молдаванцев Олександр Олександрович В-203 3,11     Догана по коледжу
22 Шевченко Олексій В-203 2,0     Академічна заборгованість
23 Жур Д.В. ВС-204 2,0   Сирота Академічна заборгованість
24 Черкаська А.О. ВС-204 2,0     Академічна заборгованість
25 Гайдученка Артура Володимировича В-301 2,0   Інвалід Академічна заборгованість
26 Єрмакову Ганну Андріївну В-301 3,8     Прогули 124 години
27 Казакова Михайла Олександровича В-301 2,0     Академічна заборгованість
28 Рязанцева Гліба Тимуровича В-301 2,0     Академічна заборгованість
29 Захаркін Іван Євгенович В-302 2,0     Академічна заборгованість
30 Павлов Ян Олексійович В-302 2,0     Академічна заборгованість
31 Березняк Єгор Сергійович А-201 2,0     Академічна заборгованість
32 Дьомін Микола Олегович А-201 2,0     Академічна заборгованість
33 Кірнос Данило Олегович А-201 2,0     Академічна заборгованість

Реєстр стипендіатів студентів набору 2018 року

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» на базі 9 класів

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Перевозко Артем Віталійович В-101 27,8   Академічна
2 Зеленько Ігор Олександрович В-102 27,5   Академічна
3 Олійник Єлизавета Володимирівна В-101 26,4   Академічна
4 Михайлова Анастасія Андріївна В-102 26,4   Академічна
5 Боталова Юлія Олександрівна В-101 26   Академічна
6 Данкіна Валентина Сергіївна В-101 25,8   Академічна
7 Петрова Анастасія Олександрівна В-101 25   Академічна
8 Постольник Вікторія Олегівна В-101 24,3   Академічна
9 Воронковський Денис Олександрович В-101 24,1   Академічна
10 Гордієнко Максим Сергійович В-102 24   Академічна
11 Надвернюк Роза Олександрівна В-101 23,3   Академічна
12 Рева Софія Олександрівна В-102 23,2   Академічна
13 Біжко Ірина Олегівна В-102 23,1   Академічна
14 Кунжапов Олександр Володимирович В-101 22,8   Академічна
15 Котенко Ангеліна Тарасівна В-102 22,7   Академічна
16 Лель Карина Олександрівна В-101 22,3   Академічна
17 Долженко Анастасія Володимирівна В-101 22,3   Академічна
18 Макеєв Ілля Володимирович В-102 22,2  АТО  Соціальна
19 Киричок Владислав Русланович В-101 22,1    
20 Мазурик Олександра Вадимівна В-102 21,8    
21 Кучер Олена Валеріївна В-102 21,5    
22 Вороний Вадим Володимирович В-101 21,4    
23 Цецура Ксенія Олексіївна В-102 21,4    
24 Гаврюк Ольга Леонідівна В-101 21,3    
25 Деренговська Марина Олександрівна В-102 21,2    
26 Сова Альона Іванівна В-102 21 Дитина-сирота Соціальна
27 Свитич Віталій Олександрович В-102 20,6    
28 Міщенко Богдан Олексійович В-102 20,5    
29 Малахов Єгор Сергійович В-102 20,1    
30 Золотаренко Катерина Василівна В-102 19,5    
31 Скубченко Анастасія Євгенівна В-101 19    
32 Рибін Ілля Павлович В-102 18,9    
33 Оверченко Олександр Сергійович В-102 18,9 Дитина-інвалід (по зору) Соціальна
34 Мороз Анастасія Анатоліївна В-102 18,8    
35 Давиденко Ксенія Вадимівна В-101 18,5    
36 Лук’яненко Дарина Вячеславівна В-101 18,4    
37 Грищенко Олексій Володимирович В-102 18    
38 Погребняк Ростислав Вікторович В-101 18    
39 Тележников Микита Володимирович В-101 16,6 Дитина-сирота Соціальна

Реєстр стипендіатів студентів набору 2018 року

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» на базі 11 класів

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Овчаренко Альона Андріївна ВС-103 520   Академічна
2 Стаднік Поліна Артемівна ВС-103 483   Академічна
3 Давидова Анна Євгенівна ВС-103 463   Академічна
4 Касимов Іса Бабекович ВС-103 444   Академічна
5 Власенко Станіслав Володимирович ВС-103 416    
6 Борець Анна Сергіївна ВС-103 410    
7 Ярмолінська Анастасія Юріївна ВС-103 404    
8 Гурінова Марія Анатоліївна ВС-103 400    
9 Махоня Юлія Дмитрівна ВС-103 385 АТО Соціальна
10 Жукова Марина Миколаївна ВС-103 364 Дитина-сирота Соціальна
11 Гуденко Віталій Сергійович ВС-103 350  Шахтарі  Соціальна

Реєстр стипендіатів студентів набору 2018 року

Спеціальність: 201 «Агрономія» на базі 9 класів

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Злидньова Єлизавета Ігорівна А-101 29,5   Академічна
2 Литвин Владислав Олександрович А-101 25,5   Академічна
3 Юдін Євгеній Станіславович А-101 22,3   Академічна
4 Москаленко Роман Едуардович А-101 21,6   Академічна
5 Ткач Євгеній Валерійович А-101 21   Академічна
6 Винник Олександр Сергійович А-101 20,7    
7 Сумченко Владислав Володимирович А-101 20,5    
8 Профатило Антон Олексійович А-101 18,7    
9 Токай Ярослав Юрійович А-101 18,6    
10 Корж Кирило Євгенійович А-101 18    
11 Домченко Катерина Сергіївна А-101 17,3    
12 Хонахбєєв Сергій Олександрович А-101 16,7 Переселенець Соціальна
13 Нурутдінов Максим Сергійович А-101 15,8    

Реєстр стипендіатів студентів набору 2018 року

Спеціальність: 201 «Агрономія» на базі 11 класів

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Дудник Дмитро Васильович А-201 436   Академічна
2 Яковлєв Євген Андрійович А-201 434    

Реєстр стипендіатів студентів набору 2018 року

Спеціальність: 204 «Технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва» на базі 9 класів

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Шидловський Євгеній Віталійович Т-101 23,7   Академічна
2 Бердюгіна Катерина Олексіївна Т-101 18,3   Академічна
3 Ткачов Олександр Денисович Т-101 18,3   Академічна
4 Кузичкіна Яна Тимофіївна Т-101 18   Академічна
5 Рафаелян Теймураз Лєванович Т-101 17,4    
6 Піскун Ірина Анатоліївна Т-101 17,3    
7 Гришукевич Катерина Олександрівна Т-101 16,4    
8 Сітало Аліна Вадимівна Т-101 16,4    
9 Азарова Єлизавета Сергіївна Т-101 15,5    
10 Харина Дмитро Сергійович Т-101 15,1