Рейтинг стипендіатів
ВСП «Новомосковський фаховий коледж ДДАЕУ»
І курси за результатами вступної компанії 2022 року
п.1 Включити до загальноколеджного реєстру на призначення стипендії на І семестр 2022 – 2023 навчального року з 01.09.2022 по 31.12.2022 рік, за результатами конкурсного балу вступної компанії 2022 року студентів:
Спеціальність 201 «Агрономія», навчальна група А – 101:
№ п\п | Прізвище ім’я по батькові | Конкурсний бал | Пільгова категорія | Стипендія |
1 | Сич Вадим Андрійович | 154,0 | академічна | |
2 | Медведєва Альона Денисівна | 142,0 | Дит.інвалід | академічна |
3 | Вербицька Єва Данилівна | 142,0 | академічна | |
4 | Пшеничний Никита Сергійович | 140,0 | академічна | |
5 | Головко Олександр Олександрович | 140,0 | ||
6 | Сітніченко Гліб Андрійович | 136,0 | ||
7 | Жидачик Данило Володимирович | 136,0 | ||
8 | Лисенко Олексій Володимирович | 135,0 | АТО | соціальна |
9 | Семенко Олександр Олександрович | 135,0 | ||
10 | Кравченко Кирило Сергійович | 123,0 | ||
11 | Смусенко Данило Григорович | 121,0 | ||
12 | Передерій Богдан Олегович | 120,0 |
Спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва», навчальна група Т – 101:
1 | Кравець Павло Володимирович | 160,0 | академічна | |
2 | Сіряк Ярослава Олександрівна | 155,0 | академічна | |
3 | Полякова Марія Олександрівна | 153,0 | академічна | |
4 | Семенихіна Олександра Волод-рівна | 127,0 | ||
5 | Кравчук Анастасія Андріївна | 125,0 | ||
6 | Калаянов Станіслав Олександрович | 122,0 | АТО | соціальна |
7 | Підберезна Олена Володимирівна | 121,0 | ||
8 | Албу Яна Максимівна | 120,0 | ||
9 | Буличова Анна Олегівна | 120,0 |
Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина», І курс на базі 9 класів:
№ п\п | Прізвище ім’я по батькові | Конкурсний бал | Навчальна група | Пільгова категорія | Стипендія |
1 | Мангушлу Ольга Сергіївна | 163,0 | В-101 | академічна | |
2 | Стовбун Владислава Олекс-рівна | 162,0 | В-102 | академічна | |
3 | Горяйнова Іванна Сергіївна | 152,0 | В-101 | сирота | соціальна |
4 | Урсуляк Іван Денисович | 144,0 | В-102 | академічна | |
5 | Кириченко Катерина Олегівна | 143,0 | В-101 | АТО | академічна |
6 | Рогоза Анна Олексіївна | 135,0 | В-101 | академічна | |
7 | Краснова Анастасія Олекс-рівна | 135,0 | В-101 | академічна | |
8 | Деменюк Руслан Олегович | 134,0 | В-102 | ВПО | академічна |
9 | Пека Дарія Віталіївна | 133,0 | В-102 | академічна | |
10 | Шипула Яна Олександрівна | 132,0 | В-102 | академічна | |
11 | Єгіпко Софія Василівна | 131,0 | В-101 | академічна | |
12 | Шкода Іван Володимирович | 129,0 | В-101 | академічна | |
13 | Зименко Валерія Артемівна | 128,0 | В-101 | ||
14 | Білий Богдан Михайлович | 126,0 | В-101 | ||
15 | Бублик Єлизавета Вячеславівна | 126,0 | В-102 | ||
16 | Зайцева Надія Анатоліївна | 122,0 | В-102 | ВПО | соціальна |
17 | Будзінський Юрій Олегович | 121,0 | В-101 | ||
18 | Сердюк Софія Михайлівна | 121,0 | В-101 | ||
19 | Поповська Вікторія Михайлівна | 121,0 | В-102 | ||
20 | Іщенко Єлизавета Миколаївна | 120,0 | В-102 | ||
21 | Чуприна Аделіна Олександрівна | 120,0 | В-101 | ||
22 | Саркісян Валерія Саркісівна | 120,0 | В-102 | АТО | соціальна |
23 | Вознесенська Марина Олексіївна | 120,0 | В-102 | АТО | соціальна |
24 | Сіра Маргарита Василівна | 120,0 | В-102 | АТО | соціальна |
25 | Клисун Ілля Геннадійович | 120,0 | В-102 | ||
26 | Погорелова Софія Іванівна | 120,0 | В-101 | ||
27 | Сорока Ангеліна Олександрівна | 120,0 | В-101 | ||
28 | Курбатова Софія Василівна | 120,0 | В-102 | ||
29 | Стравоїд Микола Волод-рович | 120,0 | В-101 |
Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина», поповнення ІІ курсу, на базі 11 класів:
1 | Вакуленко Катерина Олекс-дрівна | 194,0 | В-202 | академічна | |
2 | Гарджала Альбіна Іванівна | 176,0 | В-201 | ВПО | академічна |
3 | Нетребко Юлія Миколаївна | 175,0 | В-201 | академічна | |
4 | Равковська Таліта Сергіївна | 169,0 | В-201 | ВПО | академічна |
5 | Федченко Тетяна Олегівна | 140,0 | В-202 | ||
6 | Бикова Світлана Вячеславівна | 135,0 | В-201 | ||
7 | Живальова Катерина Андріївна | 130,0 | В-201 | ||
8 | Галіна Марія Анатоліївна | 125,0 | В-201 | сирота | соціальна |
9 | Галін Іван Анатолійович | 124,0 | В-201 | сирота | соціальна |
10 | Козюлін Богдан Олександрович | 120,0 | В-202 | сирота | соціальна |
п.2 Не включати до загальноколеджного реєстру на призначення стипендії на І семестр
2022 – 2023 навчального року з 01.09.2022 по 31.12.2022 рік, за результатами конкурсного балу вступної компанії 2022 року студентів:
№ п\п | Прізвище ім’я по батькові | Конкурсний бал | Навчальна група | Пільгова категорія | Причина |
1 | Білоруков Данило Андрійович | М.лист | А-101 | Контр.ф.н. | |
2 | Шевченко Даниїл Сергійович | М.лист | А-101 | Контр.ф.н. | |
3 | Причина Сніжана Юріївна | М.лист | Т-101 | Контр.ф.н. | |
4 | Черняк Діана Віталіївна | М.лист | В-101 | Контр.ф.н. | |
5 | Маханько Олександр Олекс-вич | М.лист | В-102 | Контр.ф.н. | |
6 | Сердюкова Поліна Геннадіївна | М.лист | В-102 | Контр.ф.н. | |
7 | Хоружий Ростислав Андрійович | М.лист | В-202 | Контр.ф.н. | |
8 | Губа Данило Дем’янович | М.лист | В-202 | Контр.ф.н. | |
9 | Попов Микола Вячеславович | М.лист | Т-201 | Контр.ф.н. | |
10 | Бушмін Владислав Вікторович | М.лист | А-201 | Контр.ф.н. | |
11 | Левченко Євгенія Володимирівна | М.лист | А-201 | Контр.ф.н. | |
12 | Сичевський Руслан Олекс-рович | М.лист | А-201 | Контр.ф.н. | |
13 | Стратій Максим Миколайович | М.лист | А-201 | Контр.ф.н. | |
14 | Штибель Сергій Андрійович | М.лист | А-201 | Контр.ф.н. |