Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовна психологічна допомога надається українцям в умовах війни в рамках всеукраїнського кол-центру ВАРТО ЖИТИ. Звернутися можна за номером 5522.

Для підтримки дітей, особливо з ООП створено телеграм канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny,

а для підтримки дорослих «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe.

Дистанційне навчання з дисципліни «Хірургія» 2020

 

На початку 2020 року всі навчальні заклади зіштовхнулися з інноваційними методами дистанційного навчання через впроваджений в країні карантин.

В Новомосковському коледжі ДДАЕУ також в швидкому темпі перебудовувалася техніка надання знань в он-лайн режим.

Викладачем предмету «Хірургія» в першу чергу було зібрано студентів навчальних груп в окремих чатах месенджеру «Вайбер», через який в подальшому й велися заняття. В чат викладався теоретичний матеріал, презентації по темам та завдання, які складалися з проходження он-лайн тестів (платформа «Наурок»), відповідей на складені викладачем виробничих ситуацій по темам розділів хвороб, підготовка презентацій тепер вже студентами.

 

 

З практичних завдань, без наданої матеріально-технічної бази, студентами в була проведена робота з симуляції надання допомоги домашнім улюбленцям з вигаданих ситуацій (травми, рани, різноманітні ушкодження тощо). Студенти коментували, що вони змогли виявити, ставили попередній діагноз, доповідали як би вони діяли в такій ситуації та яку допомогу змогли б надати. Найкраще це відображалося при проведенні накладань різноманітних пов’язок.