Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

Відкрите засідання циклової комісії технологічних дисциплін

 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Краєзнавча робота в освітньому закладі: проблеми і перспективи"

 

День Вишиванки

 

Алгоритм дій на тему "Інтернет-шахрайство"

 

Олімпіада з навчальної дисципліни "Технологія виробництва продукції рослинництва"

 

Засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

 

Конференція "За круглим столом" групи Т-401

 

Зустріч з стейкхолдером

 

Знайомство групи Т-401 з умовами працевлаштування у Данії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовна психологічна допомога надається українцям в умовах війни в рамках всеукраїнського кол-центру ВАРТО ЖИТИ. Звернутися можна за номером 5522.

Для підтримки дітей, особливо з ООП створено телеграм канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny,

а для підтримки дорослих «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe.

Виїздна навчальна практика для відбору крові у ВРХ до господарства «Катеринославський» 2021

22 та 23 березня 2021 2019 року студенти третього та четвертого курсів відділення ветеринарної медицини (групи В-301, В-302, В-401, В-402) разом з викладачами ветеринарних дисциплін Манжос О. В., Тимченко Л. Д., Приходько О.Г. та Федянович А. М. провели виїздну навчальну практику до партнера Новомосковського коледжу ДДАЕУ з дуальної освіти у господарство «Катеринославський» (м. Дніпро). Ця навчальна практика була, мабуть, найцікавіша, бо була проведена під час дистанційного навчання в умовах карантину.

Під час цього заняття студенти самостійно проводили відбір крові у худоби. Це вже не перша така виїздна навчальна практика до цього господарства . Наші студенти добре себе зарекомендували з практичного виконання цих маніпуляцій і їх постійно запрошують для проведення різноманітних ветеринарних заходів.

Після вдалого й швидкого завершення поставлених задач (відбір крові в трьох корпусах), лікарями ветеринарної медицини було проведено екскурсію по всьому комплексу. Особливо звернули увагу на сучасні методи ветеринарної медицини та біотехнології, що широко використовуються в господарстві.

IMG 20210322 131909

По закінченню проведення вище вказаних заходів, студенти ознайомилися з хворими тваринами, які ізольовані для надання їм лікувальної допомоги, також вони ознайомилися з методикою їх лікування. В цьому їм допоміг головний лікар ветеринарної медицини господарства Рижих А. О.