Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

Відкрите засідання циклової комісії технологічних дисциплін

 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Краєзнавча робота в освітньому закладі: проблеми і перспективи"

 

День Вишиванки

 

Алгоритм дій на тему "Інтернет-шахрайство"

 

Олімпіада з навчальної дисципліни "Технологія виробництва продукції рослинництва"

 

Засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

 

Конференція "За круглим столом" групи Т-401

 

Зустріч з стейкхолдером

 

Знайомство групи Т-401 з умовами працевлаштування у Данії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коледж заснований у 1929 році на базі Зеленівської агрошколи Криворізького округу.
У 1930 році технікум випустив перших спеціалістів – 46 зоотехніків.
У цьому ж році Зеленівський технікум молочного господарства був переведений у село Широке й перейменований у Широківський зооветтехнікум.
У 1955 році технікум переведений до м. Новомосковськ і перейменований у Новомосковський ветзоотехнікум.
У 1973 році Постановою Ради Міністрів України за № 86 від 20 лютого на базі Новомосковського ветзоотехнікуму і колгоспу «Комунар» був створений навчальний заклад нового типу - Новомосковський радгосп-технікум.
У 1974 році в цей навчальний заклад був переведений Бабайківський зоотехнікум Царичанського району. У травні 1998 року радгосп-технікум реорганізований та перейменований у Новомосковський державний аграрний технікум наказом № 137 від 05.05. 1998 року Міністерства агропромислового комплексу України.
01.07.2003 року Новомосковський державний аграрний технікум було ліквідовано й на його базі організовано Новомосковський технікум Дніпропетровського державного аграрного університету на підставі наказу № 162 від 04.06.2003 року Міністерства аграрної політики України.
18.06.2004 року Новомосковський технікум Дніпропетровського державного аграрного університету перейменовано в Новомосковський коледж Дніпропетровського державного аграрного університету на підставі наказу № 230 від 18.06.2004 року Міністерства аграрної політики України.
Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання утворення Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету» від 26.06.2013 р. № 485 наказу МОН «Про заходи, пов’язані з утворенням Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету» від 09.08.2013р. № 1139 на підставі Статуту Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету з 03.02.2014 р. Дніпропетровський державний аграрний університет, а також Новомосковський державний аграрний коледж реорганізовано в Новомосковський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету (наказ № 206 від 04.02.2014 р. Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету «Про реорганізацію») та наказу № 361 від 21.02.2014 «Про перейменування структурних підрозділів.»
Колегія Міністерства освіти України від 06.12.1993 року протокол № 8/3 затвердила рішення Міжгалузевої акредитаційної комісії про внесення Новомосковського радгоспу-технікуму до державного реєстру закладів освіти України з наданням права здійснення освітньої діяльності за І рівнем акредитації.
З часу заснування коледжу сільське господарство отримало понад 17 тис. фахівців середньої ланки. Серед них п'ять Героїв Соціалістичної праці: Л.К. Ворона, С.А. Мороз, К.А.Дудля, Г.І.Кузема, А.Б.Жилін; більше 10 науковців: Г.І.Горшков, П.І.Вікторов, В.Є.Недаєва та ін; керівники державних установ: П.Л.Погрібняк, Н.Г.Сердюк, С.Г.Єжєлий. Багато випускників удостоєні урядових нагород та почесних звань, очолювали господарства, ветеринарно-зоотехнічні установи: С.М.Нечмиря, Л.П.Ослан, В.А.Кураткін та ін.
Багато назв змінив коледж за 93 роки, пройшов шлях від сільськогосподарської школи до сучасного навчального аграрного закладу. Але незмінною залишилась мета — підготовка висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу України.