МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Реєстр студентів

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

для призначення стипендії на І семестр 2019-2020 року з 01.07.2019 по 31.12.2019 за результатами рівня успішності та громадської активності студентів ІІ-го семестру 2018-2019 навчального року

Спеціальність  201 «Агрономія»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Злидньова Єлизавета Ігорівна А-101 8,48   академічна
2 Домченко Катерина Сергіївна А-101 6,97   академічна
3 Ткач Євгеній Валерійович А-101 6,84   академічна
4 Литвин Владислав Олександрович А-101 6,64   академічна
5 Москаленко Роман Єдуардович А-101 6,64   академічна
6 Токай Ярослав Юрійович А-101 6,31    
7 Нурутдінов Максим Сергійович А-101 5,89    
8 Юдін Євгеній Станіславович А-101 5,71    
9 Сумченко Владислав Володимирович А-101 5,29    
10 Мішин Павло Валерійович А-201 4,14   академічна
11 Сорока Сергій Петрович А-201 4,07   академічна
12 Вихрєва Марина Валеріївна А-201 4,01   академічна
13 Мельник Максим Миколайович А-201 3,92   академічна
14 Комлик Уляна Валеріївна А-201 3,81   академічна
15 Зубач Софія Володимирівна А-201 3,6   академічна
16 Яковлєв Євген Андрійович А-201 3,3   академічна
17 Савінов Владислав Іванович А-201 3,2   академічна
18 Дудник Дмитро Васильович А-201 3,07    
19 Хижняк Даніїл Ігорович А-201 3,06    
20 Коденко Дмитро Валерійович А-201 3,03    
21 Пальок Єва Володимирівна А-301 4,38   академічна
22 Довженко Сергій Леонідович А-301 4,13 сирота соціальна
23 Шебанов Олександр Сергійович А-301 4,07   академічна
24 Чернянчук Анастасія Олександрівна А-301 4,02   академічна
25 Акіншин Єгор Юрійович А-301 3,94   академічна
26 Пархоменко Артем Васильович А-301 3,93   академічна
27 Лісняк Олександр Сергійович А-301 3,91   академічна
28 Филипчук Богдан Юрійович А-301 3,86   академічна
29 Ульянченко Артем Андрійович А-301 3,74   академічна
30

Сядро Аліна

Юріївна

А-301 3,61    
31 Михайловська Олександра Олександрівна А-301 3,17    
32 Остратов Артем Олександрович А-301 3,13    
33 Березняк Єгор Сергійович А-301 2,9    
34 Рябозад Богдан Євгенович А-301 2,47    
     Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Шидловський Євген Т-101 7,607   академічна
2 Харина Дмитро Т-101 7,28   академічна
3 Ткачов Олександр Т-101 6,938   академічна
4 Бердюгіна Катерина Т-101 6,3   академічна
5 Азарова Єлізавета Т-101 5,183    
6 Кузічкіна Яна Т-101 5,175 дитина учасника АТО соціальна
7 Антіпова Анастасія Олегівна Т-201 4,215   академічна
8 Полуянов Олександр Юрійович Т-201 3,96 переселенець соціальна
9 Ралдугіна Вікторія Євгенівна Т-201 3,915   академічна
10 Хромей Діана Валеріївна Т-201 3,895   академічна
11 Івашова Фаїна Володимирівна Т-201 3,51 сирота соціальна
12 Науменко Дар’я Євгенівна Т-201 3,444   академічна
13 Кравчук Михайло Андрійович Т-201 3,33   академічна
14 Лахтюк Валерія Володимирівна Т-201 3,33   академічна
15 Дашко Іван Володимирович Т-201 3,096   академічна
16

Круть Ольга

Сергіївна

Т-201 3,096   академічна
17 Братушенко Ірина Павлівна Т-201 2,905    
18 Підпальна Дар’я Максимівна Т-201 2,88    
19 Алєсков Кіріл Вікторович Т-201 2,84    
20 Безуглий Іван Андрійович Т-201      
21 Харченко Оксана Ігорівна Т-301 4,455   академічна
22 Лисенко Ігор Миколайович Т-301 4,085   академічна
23

Орел Ольга

Сергіївна

Т-301 4,01   академічна
24 Казанко Роман Олегович Т-301 3,825   академічна
25 Шевченко Віталій Олександрович Т-301 3,815   академічна
26 Чубикін Дмитро Геннадійович Т-301 3,8   академічна
27 Босак Людмила Миколаївна Т-301 3,79    
28 Понявіна Аліна Сергіївна Т-301 3,44 сирота соціальна
29 Кукуза Карина Віталіївна Т-301 2,975 сирота соціальна
30 Шевцов Святослав Вадимович Т-301 2,93 дитина учасника АТО соціальна
31 Білий Едуард Олегович Т-301 2,765    
32 Ганницький Сергій Максимович Т-301 2,715 дитина учасника АТО соціальна
33 Адаменко Віктор Олександрович Т-301 2,715    
Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Скубченко Анастасія Євгенівна В-101 9,06   академічна
2 Олійник Єлизавета Володимирівна В-101 8,885   академічна
3 Боталова Юлія Олександрівна В-101 8,495   академічна
4 Петрова Анастасія Олександрівна В-101 8,1   академічна
5 Постольник Вікторія Олегівна В-101 7,78   академічна
6 Перевозко Артем Віталійович В-101 6,915   академічна
7 Тележников Микита Володимирович В-101 6,795 сирота соціальна
8 Данкіна Валентина Сергіївна В-101 6,67   академічна
9 Лель Карина Олександріна В-101 6,635   академічна
10 Долженко Анастасія Володимирівна В-101 6,595   академічна
11 Погребняк Ростислав Вікторович В-101 6,415    
12 Кунжапов Олександр Володимирович В-101 6,3    
13 Воронковський Денис Володимирович В-101 6,12    
14 Надвернюк Роза Олександрівна В-101 5,94    
15 Мазурик Олександра Вадимівна В-101 5,67    
16 Давиденко Ксенія Вадимівна В-101 5,22    
17 Киричок Владислав Русланович В-101 5,13 дитина учасника АТО соціальна
18 Рибін Ілля Павлович В-101 4,68    
19

Біжко Ірина

В-102 9,125   академічна
20 Котенко Ангеліна В-102 8,14   академічна
21 Золотаренко Катерина В-102 7,915   академічна
22 Кучер Олена В-102 7,735   академічна
23 Михайлова Анастасія В-102 7,525   академічна
24 Сова Альона В-102 7,485 сирота соціальна
25 Зеленько Ігор В-102 7,31   академічна
26 Цецура Ксенія В-102 6,805   академічна
27 Макеєв Ілля В-102 6,75 дитина учасника АТО соціальна
28 Малахов Єгор В-102 6,465    
29 Гордієнко Максим В-102 6,26    
30 Мороз Анастасія В-102 6,125    
31 Рева Софія В-102 5,985    
32 Оверченко Олександр В-102 5,82 інвалід до 01.11.2020 соціальна
33 Деренговська Марина В-102 5,765    
34 Грищенко Олексій В-102 5,62    
35 Донченко Тарас В-102 4,99    
36 Міщенко Богдан В-102 4,905    
37 Овчаренко Альона Андріївна ВС-103 4,435   академічна
38 Власенко Станіслав Володимирович ВС-103 4,375   академічна
39 Давидова Анна Євгенівна ВС-103 4,105    
40

Борець Анна

Сергіївна

ВС-103 3,825    
41 Гуденко Віталій Сергійович ВС-103 2,98 дитина шахтарів соціальна
42 Громова Ксенія Андріївна В-201 4,532   академічна
43 Федосов Ілля Денисович В-201 4,218   академічна
44 Ригаль Єлизавета Ігорівна В-201 4,173 дитина шахтарів соціальна
45 Самуріна Аліна Олександрівна В-201 4,074   академічна
46 Смишлякова Галина Олександрівна В-201 3,88   академічна
47 Колосвєтов Роман Глібович В-201 3,675   академічна
48 Кожемяко Андрій Олегович В-201 3,615 переселенець соціальна
49 Бердо Тимур Олександрович В-201 3,576   академічна
50 Корженко Максим Сергійович В-201 3,461   академічна
51 Куліченко Ганна Костянтинівна В-201 3,063    
52 Висоцька Інна Олександрівна В-201 2,974 сирота соціальна
53 Шарова Дар’я Вадимівна В-201 2,894    
54 Лаухіна Ірина Михайлівна В-202 4,363   академічна
55 Квока Ярослав Віталійович В-202 4,223   академічна
56 Дерев’янко Аліна Андріївна В-202 4,053   академічна
57 Кисельова Таїсія Романівна В-202 4,005   академічна
58 Трошина Анастасія Романівна В-202 3,939   академічна
59 Фролова Дар’я Леонідівна В-202 3,91   академічна
60 Правікова Катерина Юріївна В-202 3,74 дитина учасника АТО соціальна
61 Вишняков Роман Геннадійович В-202 3,463 дитина шахтарів соціальна
62 Сабітов Ерік Андрійович В-202 3,423    
63 Верещагін Володимир Володимирович В-202 3,24    
64 Іващенко Сніжана Михайлівна В-202 3,223    
65 Костюков Ульчін Романович В-202 3,223    
66 Логунова Владислава Ігорівна В-202 3,174    
67 Гадючка Вікторія Олександрівна В-202 2,985 дитина шахтарів соціальна
68 Гриценко Поліна Сергіївна В-202 2,86 сирота соціальна
69

Таран Софія

Сергіївна

В-202 2,745    
70 Криворучко Дар’я Анатоліївна В-301 4,79   академічна
71 Панасюк Дар’я Володимирівна В-301 4,55   академічна
72 Більчич Олена Володимирівна В-301     академічна
73 Бацул Дмитро Дмитрович В-301 4,23   академічна
74 Василишина Юлія Русланівна В-301 4,15   академічна
75 Бондар Юлія Олександрівна В-301 4,07   академічна
76 Ігнатенко Тетяна Ігорівна В-301 3,875   академічна
77 Ананьєв Артур Андрійович В-301 3,84    
78 Волкова Вікторія В’ячеславівна В-301 3,57    
79 Гордієнко Ян Олександрович В-301 3,44    
80 Булана Ангеліна Олександрівна В-301 3,2    
81 Ряба Віра Іванівна В-301 2,91 дитина шахтарів соціальна
82 Пахомова Марина Андріївна В-301 2,91    
83 Самаруха Альона Іванівна В-301 2,77    
84 Агаєва Насіба Саядівна В-302 4,5   академічна
85 Аладіна Юлія Олексіївна В-302 4,5   академічна
86 Григорак Аліна Юріївна В-302 4,487   академічна
87 Близнюк Ксенія Володимирівна В-302 4,28   академічна
88 Близнюк Анастасія Володимирівна В-302 4,201   академічна
89 Голобок Яна Олександрівна В-302 4,172 сирота соціальна
90 Давидова Анастасія Максимівна В-302 4,147   академічна
91 Клименко Олександр Сергійович В-302 4,073   академічна
92 Лактіонова Євгенія Анатоліївна В-302 3,975   академічна
93 Готьван Валерія Юріївна В-302 3,969   академічна
94 Пінчук Анна Олександрівна В-302 3,907   академічна
95 Солонкіна Єлизавета Русланівна В-302 3,542    
96 Білогай Ірина Леонідівна В-302 3,438    
97 Кононович Анна Олегівна В-302 3,33    
98 Рядський Сергій Сергійович В-302 3,015    
99 Невірний Іван Іванович В-302 2,881 малозаб. до 01.10.19 соціальна
100 Бірко Едуард Андрійович В-302 2,779    
101 Барановська С. В-303 4,3375   академічна
102 Кійко В. В-303 4,2375 дитина шахтарів соціальна

103

Гарбуз М. В-303 4,2188   академічна
104 Микулович А. В-303 3,7938    
105 Павловська О. В-303 3,2063    
106 Вітер С. В-303 3,0538    

Позбавити права включення до реєстру

на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Винник Олександр Сергійович А-101 1,8   Академічна заборгованість
2 Хонахбєєв Сергій Олександрович А-101 1,8 переселенець Академічна заборгованість
3 Корж Кирило Євгенійович А-101 1,8   Прогули занять понад 36 годин
4 Боцко Дмитро Євгенович А-201 1,8   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
5 Івашов Віталій Володимирович А-201 1,8 сирота Академічна заборгованість
6 Лабунський Дмитро Володимирович А-201 1,8   Прогули занять понад 36 годин
7 Олійников Ярослав Олександрович А-201 1,8   Академічна заборгованість
8 Передерій Сергій Олегович А-201 1,8   Академічна заборгованість
9 Петренко Микола Сергійович А-201 1,8   Академічна заборгованість
10 Форманчук Владислав Вадимович А-201 3,6   Контрактна форма навчання
11 Савсюк Роман Сергійович А-201 2,5   Контрактна форма навчання
12 Бут О. А-301 3,35   Прогули 50 годин
13 Гречка Ю. А-301 1,8   Академічна заборгованість, прогули 48 годин
14 Кірнос Д. А-301 1,8   Академічна заборгованість, прогули 50 годин
15 Саржовський Є. А-301 2,94   Прогули 54 години
16 Гришукевич Катерина Т-101     Академічна заборгованість, пропуски занять
17 Сітало Аліна Т-101 3,744   Пропуски занять 54 години
18 Рафаелян Теймураз Т-101 5,419   Пропуски занять 94 години
19 Литвинова Тетяна Анатоліївна Т-201 1,8   Академічна заборгованість: ДПА-Укр.мова
20 Ленько Владислав Русланович Т-201 1,8   Академічна заборгованість: ДПА-Укр.мова
21 Деркач Сергій Олександрович Т-201 1,8   Академічна заборгованість: Неорг.хімія
22 Ситник Вікторія Олександрівна Т-201 1,8   Академічна заборгованість: Культур., Неорг.хімія, Годівля
23 Ніколаєнко Віталій Віталійович Т-301 1,8   Академічна заборгованість
24 Решетняк Єлизавета Едуардівна Т-301 1,8   Академічна заборгованість
25 Лук’яненко Дарина В’ячеславівна В-101 1,8   Академічна заборгованість
26 Мурашко Сергій В-102 7,6   Контрактна форма навчання
27 Скляренко Марина В-102 5,0   Контрактна форма навчання
28 Мясоїд Єлизавета Романівна В-201 2   Академічна заборгованість: ДПА
29 Петрова Катерина Анатоліївна В-201 2   Академічна заборгованість
30 Паршин Ігор Андрійович В-202 1,8 переселенець Академічна заборгованість
31 Кригін Владислав Сергійович В-301 2,8   Контрактна форма навчання
32 Антонова Д. В-303 2,7563   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
33 Браславська Г. В-303 2,7   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
34 Гюльтязан Н. В-303 2,7562   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
35 Делюкіна Ю. В-303 3,0938   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
36 Лабач В. В-303 2,925   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
37 Літвін В. В-303 2,925   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин
38 Молдаванцев О. В-303 2,8688   Академічна заборгованість, прогули занять понад 36 годин