МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Реєстр студентів Новомосковського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету на призначення стипендії з 01.01.2019 року по 30.06.2019 року; за результатами успішності та громадської діяльності І семестру 2018-2019 рр.

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» І курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Біжко Ірина В-102 8,400 Академічна
2 Скубченко Анастасія В-101 8,395 Академічна
3 Олійник Єлизавета В-101 8,305 Академічна
4 Боталова Юлія В-101 8,239 Академічна
5 Петрова Анастасія В-101 8,119 Академічна
6 Котенко Ангеліна В-102 7,575 Академічна
7 Зеленько Ігор В-102 7,360 Академічна
8 Постольник Вікторія В-101 7,314 Академічна
9 Золотаренко Катерина В-102 7,100 Академічна
10 Сова Альона В-102 7,005 Сирота Соціальна
11 Кучер Олена В-102 6,985 Академічна
12 Мороз Анастасія В-102 6,980 Академічна
13 Оверченко Олександр В-102 6,980 Інвалід Соціальна
14 Перевозко Артем В-101 6,764 Академічна
15 Рева Софія В-102 6,695 Академічна
16 Данкіна Валентина В-101 6,554 Академічна
17 Тележников Микита В-101 6,544 Сирота Соціальна
18 Михайлова Анастасія В-102 6,530 Академічна
19 Лель Карина В-101 6,469 Академічна
20 Погребняк Ростислав В-101 6,419 Академічна
21 Макеєв Ілля В-102 6,410 АТО Соціальна
22 Гордієнко Максим В-102 6,395
23 Воронковський Денис В-101 6,281
24 Надвернюк Роза В-101 6,194
25 Малахов Єгор В-102 6,165
26 Цецура Ксенія В-102 6,015
27 Деренговська Марина В-102 6,000
28 Кунжапов Олександр В-101 5,939
29 Киричок Владислав В-102 5,829 АТО Соціальна
30 Долженко Анастасія В-101 5,589
31 Грищенко Олексій В-102 5,575
32 Вороний Вадим В-101 5,415
33 Давиденко Ксенія В-101 5,240
34 Донченко Тарас В-102 5,225
35 Мазурик Олександра В-101 5,215
36 Міщенко Богдан В-102 5,195
37 Рибін Ілля В-101 4,950
38 Гаврюк Ольга В-101 4,515

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» І курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Овчаренко Альона Андріївна ВС-103 4,243 Академічна
2 Власенко Станіслав Володимирович ВС-103 3,975 Академічна
3 Давидова Анна Євгенівна ВС-103 3,845 Академічна
4 Борець Анна Сергіївна ВС-103 3,14 Академічна
5 Гуденко Віталій Сергійович ВС-103 2,87 Шахтарі Соціальна

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» ІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Громова Ксенія Андріївна В-201 4,79 Академічна
2 Лаухіна Ірина Михайлівна В-202 4,78 Академічна
3 Квока Ярослав Віталійович В-202 4,36 Академічна
4 Федосов Ілля Денисович В-201 4,285 Академічна
5 Смишлякова Галина Олександрівна В-201 4 Академічна
6 Самуріна Аліна Олександрівна В-201 3,995 Академічна
7 Кисельова Таїсія Романівна В-202 3,995 Академічна
8 Ригаль Єлизавета Ігорівна В-201 3,93 Шахтарі Соціальна
9 Правікова Катерина Юріївна В-202 3,74 АТО Соціальна
10 Трошина Анастасія Андріївна В-202 3,715 Академічна
11 Колосвєтов Роман Глібович В-201 3,645 Академічна
12 Дерев’янко Аліна Андріївна В-202 3,63 Академічна
13 Бердо Тимур Олександрович В-201 3,565 Академічна
14 Кожемяко Андрій Олегович В-201 3,45 Переселенці Соціальна
15 Верещагін Володимир Володимирович В-202 3,31 Шахтарі Академічна
16 Висоцька Інна Олександрівна В-201 3,125 Сирота Соціальна
17 Корженко Максим Сергійович В-201 3,085 Академічна
18 Вишняков Роман Геннадійович В-202 3,03 Шахтарі Соціальна
19 Костюков Ульчін Романович В-202 3,01 Академічна
20 Куліченко Ганна Костянтинівна В-201 3,01
21 Сабітов Ерік Андрійович В-202 2,965
22 Гадючка Вікторія Олександрівна В-202 2,91 Шахтарі Соціальна
23 Петрова Катерина Анатоліївна В-201 2,83 Сирота Соціальна
24 Логунова Владислава Ігорівна В-202 2,86
25 Мясоїд Єлизавета Романівна В-201 2,76
26 Таран Софія Сергіївна В-202 2,7
27 Гриценко Поліна Сергіївна В-202 2,68 Сирота Соціальна

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» ІІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Григорак Аліна Юріївна В-302 5,015 Академічна
2 Давидова Анастасія Максимівна В-302 4,915 Академічна
3 Агаєва Насіба Саядівна В-302 4,9 Академічна
4 Криворучко Дар’я Анатоліївна В-301 4,775 Академічна
5 Більчич Олена Володимирівна В-301 4,515 Академічна
6 Аладіна Юлія Олексіївна В-302 4,515 Академічна
7 Близнюк Ксенія Володимирівна В-302 4,515 Академічна
8 Барановська Світлана Вікторівна В-303 4,494 Академічна
9 Гарбуз Микола Русланович В-303 4,447 Академічна
10 Бондар Юлія Олександрівна В-301 4,447 Академічна
11 Панасюк Дар’я Володимирівна В-301 4,42 Академічна
12 Микулович Анастасія Геннадіївна В-303 4,372 Академічна
13 Кійко Валерія Андріївна В-303 4,344 Шахтарі Соціальна
14 Лактіонова Євгенія Анатоліївна В-302 4,235 Академічна
15 Близнюк Анастасія Володимирівна В-302 4,155 Академічна
16 Василишина Юлія Русланівна В-301 4,075 Інвалід Соціальна
17 Гордієнко Ян Олександрович В-301 3,994 Академічна
18 Голобок Яна Олександрівна В-302 3,975 Сирота Соціальна
19 Бацул Дмитро Дмитрович В-301 3,947 Академічна
20 Ананьєв Артур Андрійович В-301 3,850 Академічна
21 Пінчук Анна Олександрівна В-302 3,86 Академічна
22 Готьван Валерія Юріївна В-302 3,835 Академічна
23 Білогай Ірина Деонідівна В-302 3,805
24 Павловська Ольга Костянтинівна В-303 3,775
25 Ігнатенко Тетяна Ігорівна В-301 3,769
26 Клименко Олександр Сергійович В-302 3,755
27 Волкова Вікторія Вячеславівна В-301 3,722
28 Молдаванцев Олександр Олександрович В-303 3,71
29 Солонкіна Єлизавета Русланівна В-302 3,525
30 Вітер Сергій Дмитрович В-303 3,477
31 Кононович Анна Олегівна В-302 3,255
32 Булана Ангеліна Олександрівна В-301 3,247
33

Невірному Івану Івановичу

В-302 3,075 Малозабезпечені Соціальна до 31.03.2019
34 Рядський Сергій Сергійович В-302 2,985
35 Делюкіна Юлія Володимирівна В-303 2,909
36 Ряба Віра Іванівна В-301 2,869 Шахтарі Соціальна
37 Самаруха Альона Іванівна В-301 2,797
38 Пахомова Марина Андріївна В-301 2,725
39 Бірко Едуард Андрійович В-302 2,785

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» ІІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Старина Анна Сергійовича ВС-304 4,75 Академічна
2 Михайленко Євгенія Дмитрівна ВС-304 4,505 Академічна
3 Некрасса Вікторія Павлівна ВС-304 4,465 Академічна
4 Можеровський Олександр Володимирович ВС-304 4,345 Академічна
5 Мовчан Карина Олексіївна ВС-304 4,32 Академічна
6 Москальова Надія Андріївна ВС-304 4,32 Шахтарі Соціальна
7 Найда Руслана Сергіївна ВС-304 4,09 Академічна
8 Крикуненко Катерина Русланівна ВС-304 3,91 Академічна
9 Коробко Дмитро Вікторович ВС-304 3,845
10 Гайова Євангеліна Владиславівна ВС-304 3,705
11 Полтавець Михайло Олександрович ВС-304 3,68
12 Кірюхін Олександр Олександрович ВС-304 3,38
13 Ткаченко Марія Георгіївна ВС-304 3,34 Сирота Соціальна

Спеціальність: 211 «Ветеринарна медицина» ІV курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Луценко Віктор Сергійович В-401 4,785 Академічна
2 Пономаренко Нікіта Геннадійович В-402 4,400 Академічна
3 Коврига Кирило Сергійович В-402 4,375 Академічна
4 Хрол Карина Станіславівна В-402 4,314 Академічна
5 Ягджиєва Ксенія Владиславівна В-401 4,300 Академічна
6 Щусь Аліна Олександрівна В-401 4,290 Академічна
7 Шевченко Карина Андріївна В-401 4,185 Академічна
8 Мась Катерина Анатоліївна В-402 4,184 Академічна
9 Данилова Маргарита Вячеславівна В-402 4,169 Академічна
10 Вєтух Вікторія Вячеславівна В-402 4,165 Шахтарі Академічна
11 Островчук Артур Сергійович В-402 4,124 Академічна
12 Михальчук Валентин Вікторович В-401 4,110 Академічна
13 Крупіна Любов Володимирівна В-401 4,085 Академічна
14 Пелипенко Анна Костянтинівна В-401 4,040 Академічна
15 Олійник Олена Сергіївна В-401 4,010 Академічна
16 Дрозд Ростислав Анатолійович В-401 3,930
17 Смусь Захар Сергійович В-402 3,899 АТО Соціальна
18 Шульга Анна Сергіївна В-401 3,830
19 Дмитрук Анастасія Олександрівна В-401 3,820
20 Байбаріна Антоніна Володимирівна В-402 3,719
21 Кондратенко Поліна Олександрівна В-401 3,520
22 Старіков Дмитро Олексійович В-401 3,505
23 Лозенко Андрій Вадимович В-402 3,374
24 Соловей Лариса Русланівна В-401 3,350 Сирота Соціальна
25 Байбекова Карина Рафіківна В-402 3,179 АТО Соціальна
26 Колєснік Данило Олександрович В-402 3,145
27 Грибок Анатолій Андрійович В-402 3,105
28 Захаркін Іван Євгенович В-402 3,024
29 Калитюк Ігор Олегович В-402 2,974 АТО Соціальна
30 Гроза Іван Олександрович В-402 2,939 Малозабезпечені Соціальна до 01.03.2019
31 Павлов Ян Олексійович В-402 2,889
32 Галічев Кирило Дмитрович В-402 2,880
33 Гайдученко Артур Володимирович В-401 2,765 Інвалід Соціальна

Спеціальність: 201 «Агрономія» І курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Злидньова Єлизавета Ігорівна А-101 8,07 Академічна
2 Москаленко Роман Едуардович А-101 7,10 Академічна
3 Литвин Владислав Олександрович А-101 6,80 Академічна
4 Домченко Катерина Сергіївна А-101 6,53 Академічна
5 Ткач Євгеній Валерійович А-101 6,43 Академічна
6 Юдін Євгеній Станіславович А-101 6,02
7 Нурутдінов Максим Сергійович А-101 5,97
8 Токай Ярослав Юрійович А-101 5,90
9 Сумченко Владислав Володимирович А-101 5,42
10 Хонахбєєв Сергій Олександрович А-101 5,25 Переселенці Соціальна
11 Винник Олександр Сергійович А-101 5,20
12 Профатило Антон Олексійович А-101 4,97 Малозабезпечені Соціальна до 31.05.2019

Спеціальність: 201 «Агрономія» ІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Вихрєва Марина Валеріївна А-201 4,1 Академічна
2 Сорока Сергій Петрович А-201 4,1 Академічна
3 Мішин Павло Валерійович А-201 4,05 Академічна
4 Лабунський Дмитро Володимирович А-201 3,95 Академічна
5 Комлик Уляна Валентинівна А-201 3,81 Академічна
6 Зубач Софія Володимирівна А-201 3,78 Академічна
7 Мельник Максим Миколайович А-201 3,78 Академічна
8 Івашов Віталій Володимирович А-201 3,6 Сирота Соціальна
9 Яковлєв Євген Андрійович А-201 3,43
10 Дудник Дмитро Васильович А-201 3,33
11 Олійников Ярослав Олександрович А-201 2,88
12 Хижняк Даніїл Ігорович А-201 2,88
13 Коденко Дмитро Валерійович А-201 2,79
14 Савінов Владислав Іванович А-201 2,75

Спеціальність: 201 «Агрономія» ІІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Довженко Сергій Леонідович А-301 4,27 Сирота Соціальна
2 Пальок Єва Володимирівна А-301 4,13 Академічна
3 Акіншин Єгор Юрійович А-301 3,97 Академічна
4 Ульянченко Артем Андрійович А-301 3,96 Академічна
5 Пархоменко Артем Васильович А-301 3,94 Академічна
6 Лісняк Олександр Сергійович А-301 3,92 Академічна
7 Шебанов Олександр Сергійович А-301 3,87 Академічна
8 Филипчук Богдан Юрійович А-301 3,78 Академічна
9 Чернянчук Анастасія Олександрівна А-301 3,62 Академічна
10 Сядро Аліна Юріївна А-301 3,41 Академічна
11 Михайловська Олександра Олександрівна А-301 3,16
12 Остратов Артем Олександрович А-301 3,09
13 Березняк Єгор Сергійович А-301 2,66
14 Дзякович Борис Романович А-301 2,52

Спеціальність: 201 «Агрономія» ІV курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Рискаль Анастасія Володимирівна А-401 4,74 Академічна
2 Гулак Валентина Василівна А-401 4,74 Академічна
3 Зайченко Анна Віталіївна А-401 4,51 Академічна
4 Хромей Єлизавета Валеріївна А-401 4,51 Академічна
5 Коваленко Олександр Іванович А-401 4,51 Академічна
6 Лисечко Сергій Сергійович А-401 4,03 Академічна
7 Хомишак Едуард Васильович А-401 3,82 Академічна
8 Лебеденко Сергій Миколайович А-401 3,66
9 Бедрій Анастасія Павлівна А-401 3,12
10 Константинов Данило Миколайович А-401 3,11
11 Целуйко Андрій Валерійович А-401 2,99
12 Аксінін Олег Ігорович А-401 2,89
13 Котик Іван Георгійович А-401 2,79
14 Щабельський Станіслав Андрійович А-401 2,74
15 Пахолюк Василь Миколайович А-401 2,73 Сирота Соціальна
16 Чиркін Олександр Ігорович А-401 2,68
17 Лимар Марія Василівна А-401 2,5 Сирота Соціальна

Спеціальність: 204 «Технологія виробництва та переробка продукції тваринництва» І курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Шидловський Євгеній Віталійович Т-101 7,28 Академічна
2 Харина Дмитро Сергійович Т-101 6,90 Академічна
3 Рафаелян Теймураз Лєванович Т-101 6,22 Академічна
4 Бердюгіна Катерина Олексіївна Т-101 5,93 Академічна
5 Ткачов Олександр Денисович Т-101 5,89
6 Азарова Єлизавета Сергіївна Т-101 5,175
7 Кузічкіна Яна Т-101 4,96 АТО Соціалька

Спеціальність: 204 «Технологія виробництва та переробка продукції тваринництва» ІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Науменко Дар’я Євгенівна Т-201 9,255 Академічна
2 Полуянов Олександр Юрійович Т-201 8,715 Переселенці Соціальна
3 Антіпова Анастасія Олегівна Т-201 8,61 Академічна
4 Ралдугіна Вікторія Євгенівна Т-201 7,74 Академічна
5 Хромей Діана Валеріївна Т-201 7,51 Академічна
6 Дашко Іван Володимирович Т-201 6,93 Академічна
7 Кравчук Михайло Т-201 6,83 Академічна
8 Івашова Фаїна Володимирівна Т-201 6,85 Сирота Соціальна
9 Братушенко Ірина Павлівна Т-201 6,7 Академічна
10 Круть Ольга Сергіївна Т-201 6,47
11 Ленько Владислав Русланович Т-201 5,83
12 Деркач Сергій Олексійович Т-201 5,71
13 Лахтюк Валерія Володимирівна Т-201 5,42
14 Алєсков Кіріл Вікторович Т-201 4,875
15 Підпальна Дар’я Максимівна Т-201 4,70
16 Безуглий Іван Андрійович Т-201 4,52

Спеціальність: 204 «Технологія виробництва та переробка продукції тваринництва» ІІІ курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Харченко Оксана Ігорівна Т-301 4,06 Академічна
2 Казанко Роман Олегович Т-301 3,95 Академічна
3 Лисенко Ігор Миколайович Т-301 3,82 Академічна
4 Босак Людмила Миколаївна Т-301 3,79 Академічна
5 Орел Ольга Сергіївна Т-301 3,72 Академічна
6 Чубикін Дмитро Геннадійович Т-301 3,71 Академічна
7 Шевченко Віталій Олександрович Т-301 3,60
8 Кукуза Карина Віталіївна Т-301 3,01 Сирота Соціальна
9 Шевцов Святослав Вадимович Т-301 2,93 АТО Соціальна
10 Понявіна Аліна Сергіївна Т-301 2,90 Сирота Соціальна
11 Ніколаєнко Віталій Віталійович Т-301 2,88
12 Білий Едуард Олегович Т-301 2,79
13 Ганницький Сергій Максимович Т-301 2,79 АТО Соціальна
14 Решетняк Єлизавета Едуардівна Т-301 2,72

Спеціальність: 204 «Технологія виробництва та переробка продукції тваринництва» ІV курс

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Група Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Ващенко Анастасія Т-401 4,655 Академічна
2 Гетьман Вероніка Т-401 4,22 Академічна
3 Іванченко Олександр Т-401 3,9 Академічна
4 Гончаренко Ірина Т-401 3,9 Сирота Соціальна
5 Красношлик Олександр Т-401 3,81 Академічна
6 Ломака Руслан Т-401 3,705 Сирота Соціальна
7 Цьомкало Ксенія Т-401 3,615
8 Чорний Ярослав Т-401 3,05
9 Бочкар Віта Т-401 2,895
10 Петренко Владислав Т-401 2,855

Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

№ п\п Прізвище, ім’я, по батькові Середній бал навчання Група Бал рейтингу успішності Бал особистих досягнень Відмітка належності до пільгової категорії Причина позбавлення стипендії
1 Корж Кирило Євгенійович 2,0 А-101 1,8 0,025 Академічна заборгованість
2 Боцко Дмитро Євгенович 2,0 А-201 1,8 Академічна заборгованість
3 Передерій Сергій Олегович 2,0 А-201 1,8 Академічна заборгованість
4 Петренко Микола Сергійович 2,0 А-201 1,8 Академічна заборгованість
5 Форманчук Владислав Вадимович 3,7 А-201 3,33 Контрактна форма навчання
6 Савсюк Роман Сергійович 3,1 А-201 2,79 Контрактна форма навчання
7 Бут О.С. 2,0 А-301 1,8 Академічна заборгованість
8 Гречка Ю.М. 2,0 А-301 1,8 Академічна заборгованість
9 Дьомін М.О. 2,0 А-301 1,8 Академічна заборгованість
10 Кірнос Д.О. 2,0 А-301 1,8

Академічна заборгованість

68 годин прогулів

11 Острянин А.В. 2,0 А-301 1,8 Академічна заборгованість 36 годин прогулів
12 Рябозад Б.Є. 2,0 А-301 1,8 Академічна заборгованість 100 годин прогулів
13 Саржовський Є.Г. 2,0 А-301 1,8 Академічна заборгованість
14 Гришукевич Катерина 2,0 Т-101 1,8 Академічна заборгованість
15 Сітало Аліна 2,0 Т-101 1,8 Академічна заборгованість
16 Литвинова Тетяна 2,0 Т-201 1,8 Академічна заборгованість
17 Адаменко Віктор 2,0 Т-301 1,8 Академічна заборгованість
18 Єрмакова Ганна 3,5 В-401 3,1 Академічна заборгованість
19 Рязанцев Гліб 2,0 В-401 1,7 Академічна заборгованість
20 Казаков Михайло 3,0 В-401 2,7 Контрактна форма навчання
21 Кригін Владислав 3,25 В-301 Контрактна форма навчання
22 Антонова Діана 2,0 В-303 1,72 Академічна заборгованість
23 Браславська Ганна 2,0 В-303 1,8 Академічна заборгованість
24 Лабач Владислав 2,0 В-303 1,29 Академічна заборгованість
25 Літвін Вячеслав 2,0 В-303 1,6 Академічна заборгованість
26 Гюльзатян Наріне 2,0 В-303 1,68 Академічна заборгованість
27 Жур Дар’я 2,0 ВС-304 1,8 Сирота Академічна заборгованість
28 Кіяшко Ангеліна 2,0 ВС-304 1,8 Академічна заборгованість
29 Черкаська Анастасія 2,0 ВС-304 1,8 Академічна заборгованість
30 Алефірова Лілія 2,0 В-201 2,0 Академічна заборгованість
31 Шаронова Дар’я 2,0 В-201 2,0 Академічна заборгованість
32 Фролова Дар’я 2,0 В-202 1,8 Академічна заборгованість
33 Іващенко Сніжана 2,0 В-202 1,77 Академічна заборгованість
34 Івонін Владислав 2,0 В-202 1,61 Академічна заборгованість
35 Паршин Ігор 2,0 В-202 1,32 Переселенці Прогули понад 36 годин
36 Лук’яненко Дарина 2,0 В-101 1,8 Академічна заборгованість
37 Мурашка Сергій 7,7 В-102 Контрактна форма навчання
38 Скляренко Марина 5,2 В-102 Контрактна форма навчання
39 Гурінова Марія 1,9 ВС-103 1,7 Шахтарі Академічна заборгованість
40 Жукова Марина 1,8 ВС-103 1,6 Сирота Академічна заборгованість
41 Касимов Іса 2,8 ВС-103 2,5 Академічна заборгованість
42 Махоня Юлія 1,2 ВС-103 1,08 АТО Академічна заборгованість
43 Стаднік Поліна 2,0 ВС-103 1,8 Академічна заборгованість