Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Реєстр студентів

ВСП «Новомосковський фаховий коледж ДДАЕУ»

визначення рейтингу студентів

за результатами І семестру 2021-2022 н. р.

на призначення стипендії 01.01.2022р. по 30.06.2022р.

п. 1. Включити до загальноколеджного реєстру студентів, які мають право на призначення стипендії:

Спеціальність   201 « Агрономія»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Козак Іван Вікторович А-101 9,115   академічна
2 Клюєва Анастасія Миколаївна А-101 7,567   академічна
3 Лазаренко Владислава Віталіївна А-101 7,146   академічна
4 Колісник Ярослава Володимирівна А-101 7,032 Сирота соціальна
5 Кияненко Богдан Мирославович А-101 6,869   академічна
6 Вербецький Богдан Євгенович А-101 5,969   академічна
7 Боцко Олександр Віталійович А-101 4,584    

Спеціальність     201 « Агрономія»

ІІ курс

1 Зінькова Єва Вікторівна А-201 4,14   академічна
2 Возна Уляна Миколаївна А-201 4,115   академічна
3 Швачко Андрій Дмитрович А-201 4,065   академічна
4 Гришин Валентин Володимирович А-201 3,995 Дитина-інвалід соціальна
5 Коваленко Юрій Олександрович А-201 3,705   академічна
6 Зайвий Вячеслав Андрійович А-201 3,615   академічна
7 Демеденко Максим Вікторович А-201 3,525   академічна
8 Говдій Олександр Олександрович А-201 3,255    
9 Котовський Олександр Олександрович А-201 2,715    

Спеціальність     201 « Агрономія»

ІІІ курс

1 Амельченко Володимир Сергійович А-301 4,54   академічна підвищ.
2 Гриців Богдан Миколайович А-301 4,515   академічна підвищ.
3 Суханов Владислав Олександрович А-301 3,915 Дитина учасника АТО соціальна
4 Захаренко Ростислав Юрійович А-301 3,735   академічна
5 Острогляд Дмитро Григорович А-301 3,375    

Спеціальність     201 « Агрономія»

ІV курс

 
1 Злидньова Єлизавета Ігорівна А-401 4,525   академічна підвищ.
2 Токай Ярослав Юрійович А-401 4,14   академічна
3 Домченко Катерина Сергіївна А-401 4,14   академічна
4 Москаленко Роман Едуардович А-401 3,96   академічна
5 Литвин Владислав Олександрович А-401 3,69    
6 Хонахбєєв Сергій Олександрович А-401 3,69 Внутрішньо переміщені особи соціальна
7 Ткач Євгеній Валерійович А-401 3,51    


Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Лутченко Тетяна Сергіївна Т-101 7,975   академічна
2 Іванченко Валерія Валеріївна Т-101 7,635   академічна
3 Перцева Валерія Павлівна Т-101 6,895    
4 Білецька Яна Миколаївна Т-101 6,385 Сирота соціальна
5 Лавренкова Дарина Русланівна Т-101 5,695    
6 Мозжарова Поліна Сергіївна Т-101 5,625    
7 Щербина Олег Сергійович Т-101 4,791    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІ курс

1 Коваль Станіслав Олександрович Т-201 7,59   академічна
2 Змієвець Дмитро Вячеславович Т-201 7,48   академічна
3 Шидловська Дарина Віталіївна Т-201 5,76 Дитина-інвалід соціальна
4 Журавель Єлизавета Олександрівна Т-201 5,25   академічна
5 Осьмачко Микола Андрійович Т-201 4,5    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІІ курс

1 Ковтун Владислав Владиславович Т-301 4,715   академічна підвищ.
2 Завгородня Катерина Миколаївна Т-301 4,27   академічна
3 Качківська Оксана Володимирівна Т-301 3,075    
4 Алексенко Марина Сергіївна Т-301 3,075 Дитина-сирота соціальна

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Литвиненко Анна Олексіївна В-101 8,464   академічна
2 Сувіт Олександра Володимирівна В-102 7,964   академічна
3 Коваль Мар’яна Сергіївна В-101 7,914   академічна
4 Бондар Мирослава Сергіївна В-102 7,599   академічна
5 Савіцька Діана Віталіївна В-101 7,376   академічна
6 Кирилюк Аделіна Ігорівна В-101 7,327   академічна
7 Свєтовцева Аліна Сергіївна В-102 7,288   академічна
8 Мусієнко Анастасія Миколаївна В-102 7,187   академічна
9 Самоходкін Данило Олексійович В-102 7,149   академічна
10 Шепотатьєва Аліна Дмитрівна В-101 7,14 Дитина учасників АТО соціальна
11 Медведєва Євгенія Віталіївна В-101 6,926   академічна
12 Левченко Олександра Олександрівна В-102 6,888   академічна
13 Юнчіна Анна Андріївна В-102 6,75 Дитина шахтаря соціальна
14 Квачевська Олександра Олексіївна В-102 6,615   академічна
15 Мамченко Олександра Дмитрівна В-102 6,489    
16 Данілова Віталіна Андріївна В-101 6,413 Малозабезпечена сім’я (до 01.03.2022) соціальна
17 Жалковський Семен Анатолійович В-102 6,303    
18 Коломієць Оксана Андріївна В-102 6,262    
19 Іващенко Семен Романович В-101 6,102    
20 Телегіна Альбіна Геннадіївна В-101 6,026 Сирота соціальна
21 Герасюк Аліна Сергіївна В-102 5,976    
22 Криворучко Ірина Олександрівна В-101 5,9    
23 Гравченко Ярослав Володимирович В-101 5,715 Дитина учасників АТО соціальна
24 Пономаренко Каріна Іванівна В-102 5,639    
25 Вагон Віра Сергіївна В-101 5,315    
26 Ганоцька Рената Миколаївна В-101 5,315 Дитина -інвалід соціальна
27 Тягун Єгор Олексійович В-102 5,211 Дитина учасників АТО соціальна
28 Лежень Данило Олегович В-102 5,151    
29 Міщенко Вікторія Дмитрівна В-101 5,063    
ВС-103
1 Дорошенко Ірина Олександрівна ВС-103 4,6   академічна
2 Сладкова Тетяна Віталіївна ВС-103 4,1   академічна
3 Шерстньова Анастасія Володимирівна ВС-103 4,078   академічна
4 Нагорна Марія Андріївна ВС-103 4,075   академічна
5 Осередчук Вадим Сергійович ВС-103 3,916 Дитина шахтаря соціальна
6 Ковтунюк Єлизавета Віталіївна ВС-103 3,741 Дитина шахтаря соціальна
7 Пойлов Володимир Костянтинович ВС-103 3,703 Сирота соціальна
8 Мерзлякова Анастасія Сергіївна ВС-103 3,543   академічна
9 Небера Олексій Валентинович ВС-103 3,48    
10 Брехарь Мирослав Владиславович ВС-103 3,324 Дитина учасників АТО соціальна
11 Біла Дарина Володимирівна ВС-103 3,301 Сирота соціальна
12 Ляпін Дмитро Григорович ВС-103 3,078    
13 Пилова Ярослава Олексіївна ВС-103 2,876    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

ІІ курс

1 Дубова Тетяна Олексіївна В-201 9,765 Дитина шахтаря академічна підвищ.
2 Чевичалова Дарина Ігорівна В-202 7,975 Сирота соціальна
3 Штефан Олександра Ігорівна В-202 7,734   академічна
4 Ковіка Поліна Олегівна В-201 7,605   академічна
5 Сивошапка Юлія В-201 7,515   академічна
6 Волошин Анастасія Олександрівна В-202 7,445   академічна
7 Маркова Марія Андріївна В-202 7,284 Дитина шахтаря соціальна
8 Бурульова Анастасія Олегівна В-202 7,180   академічна
9 Міловідова Світлана Олексіївна В-202 7,085   академічна
10 Садоха Софія Михайлівна В-202 6,985   академічна
11 Байцур Дар`я Олександрівна В-202 6,949   академічна
12 Литвин Микола Геннадійович В-202 6,175    
13 Костинюк Єгор Дмитрович В-201 6,065 Дитина учасника АТО соціальна
14 Власюк Дмитро Сергійович В-202 5,909    
15 Под`янова Світлана Володимирівна В-201 5,865 Сирота соціальна
16 Нестеренко Катерина В-201 5,835    
17 Відякіна Олександра Андріївна В-201 5,786    
18 Барановський Андрій Вікторович В-201 5,355    
19 Щетина Іван Сергійович В-202 4,739    
ВС-203
1 Казакова Ольга Юріївна ВС-203 4,175   академічна
2 Рубан Марія Геннадіївна ВС-203 4,15   академічна
3 Гуртова Вікторія Юріївна ВС-203 4,125   академічна
4 Шумило Дар`я Петрівна ВС-203 4,11   академічна
5 Сегедіна Олександра Сергіївна ВС-203 4,065   академічна
6 Філіппова Анастасія Дмитрівна ВС-203 3,83    
7 Тютюнник Ангеліна Олександрівна ВС-203 3,74    
8 Козленко Дмитро Романович ВС-203 3,70 Сирота соціальна
9 Колихалкіна Анастасія Валеріївна ВС-203 3,65    
10 Малновецький Віталій Юрійович ВС-203 3,32    
11 Тітова Анастасія Сергіївна ВС-203 3,14    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

ІІІ курс

1 Мінчук Альона Євгенівна В-301 4,86   академічна
2 Коваленкова Валерія Віталіївна В-302 4,55   академічна підвищ.
3 Дуванов Андрій Олександрович В-302 4,5   академічна підвищ.
4 Довгопола Анастасія Сергіївна В-301 4,245   академічна
5 Білашук Анна Андріївна В-302 4,23   академічна

6

Дядькова Емілія Євгеніївна В-301 4,185   академічна
7 Бурдуковська Вікторія Олександрівна В-301 4,180   академічна
8 Мороховець Володимир Олександрович В-302 4,18 Дитина учасника АТО соціальна
9 Байборош Дмитро Сергійович В-301 4,155   академічна
10 Богомолова Тетяна Денисівна В-302 4,03   академічна
11 Рижик Анастасія Сергіївна В-302 3,96   академічна
12 Карпенко Дар’я Андріївна В-302 3,79   академічна
13 Данильченко Даніїл Володимирович В-302 3,73    
14 Вільхова Ольга Сергіївна В-301 3,615    
15 Правда Дарина Сергіївна В-302 3,6    
16 Анучін Іван Андрійович В-302 3,51    
17 Макарова Анастасія Андріївна В-301 3,345 Інвалід дитинства соціальна
18 Суворова Владислава Сергіївна В-302 3,267 Дитина учасника АТО соціальна
19 Тимошенко Леонід Володимирович В-301 2,985 Дитина шахтаря соціальна
20 Черноус Єлизавета Павлівна В-301 2,805 Інвалід дитинства соціальна
21 Яловий Олексій Володимирович В-301 2,805    
22 Федько Єлизавета Андріївна В-302 2,79    
23 Солуянова Анна Сергіївна В-302 2,70 Дитина учасника АТО соціальна
24 Демиденко Анастасія Олексіївна В-302 2,70    
25 Растегаєва Анастасія Сергіївна В-301 2,445    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

ІV курс

1 Скубченко Анастасія Євгенівна В-401 4,55   академічна підвищ.
2 Олійник Єлизавета Володимирівна В-401 4,52   академічна підвищ.
3 Боталова Юлія Олександрівна В-401 4,52   Аакадемічна підвищ.
4 Золотаренко Катерина В-402 4,493   академічна підвищ.
5 Постольник Вікторія Олегівна В-401 4,44   академічна
6

Біжко Ірина Олегівна

В-402 4,115   академічна
7 Петрова Анастасія Олександрівна В-401 4,03   академічна
8 Васильєва Євгенія Євгеніївна В-402 3,936   академічна
9 Котенко Ангеліна Тарасівна В-402 3,84   академічна
10 Настаченко Дарина В-402 3,824   академічна
11 Перевозко Артем Віталійович В-401 3,74   академічна
12 Рева Софія Олександрівна В-402 3,644   академічна
13 Зеленько Ігор Олександрович В-402 3,628   академічна
14 Михайлова Анастасія В-402 3,58    
15 Тележников Микита Володимирович В-401 3,56 Сирота соціальна
16 Бердюгіна Катерина В-402 3,539    
17 Долженко Анастасія Володимирівна В-401 3,36    
18 Цицура Ксенія Олексіївна В-402 3,359    
19 Гришан Вероніка Сергіївна В-401 3,26    
20 Надвернюк Роза Олександрівна В-401 3,24    
21 Киричок Владислав Русланович В-401 3,13 Дитина учасника АТО соціальна
22 Кугушев Вадим Володимирович В-401 3,06 Сирота соціальна
23 Міщенко Богдан Олексійович В-402 2,94    
24 Волошин Олег Миколайович В-401 2,93    
25 Рибін Ілля Павлович В-401 2,88    
26 Малахов Єгор В-402 2,86    
27 Донченко Тарас В’ячеславович В-402 2,78    
28 Шульгін Олексій Володимирович В-402 2,718    

 

п.2. Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Водоп’ян Ростислав Вікторович А-101 1,8   Академічна заборгованість
2 Гаркуша Богдан Юрійович А-101 1,8   Академічна заборгованість
3 Макаренко Віктор Олександрович А-101 1,8   Академічна заборгованість
4 Пека Артем Віталійович А-101 1,8   Академічна заборгованість
5 Полонський Віктор Віталійович А-101 1,8   Академічна заборгованість
6 Федянович Святослав Олександрович А-101 1,8   Академічна заборгованість
7 Зайченко Тарас Владиславович А-201 1,8   Академічна заборгованість
8 Лещенко Олександр Ростиславович А-201 1,8   Академічна заборгованість
9 Рожко Дмитро Олексійович А-201 1,8   Академічна заборгованість
10 Ткаченко Кирило Володимирович А-201 1,8   Академічна заборгованість
11 Федоров Даниіл Вікторович А-201 1,8   Академічна заборгованість
12 Шадурський Вадим Вікторович А-201 1,8   Академічна заборгованість
13 Фісун Даяна Сергіївна А-201 3,87   Контрактна форма навчання
14 Бутенко Антон Юрійович А-201 3,6   Контрактна форма навчання
15 Жиленко Анатолій Олексійович А-201 2,7   Контрактна форма навчання
16 Андрієнко Владислав Вадимович А-301 1,8   Прогули 24 год., академ.заборгов. з 2 предметів: Англ.мова, Економіка
17 Лисенко Даніїл Олександрович А-301 1,8   Прогули 4 год., академ заборгов.з 1 предмету: Захист рослин
18 Завгородній Іван Володимирович А-301 1,8   Прогули 2 год., академ заборгов.з 3 предметів: Захист рослин, Англ.мова, Економіка
19 Павлів Дмитро Дмитрович А-301 1,8   Прогули 58 год., академ заборгов.з 15 предметів: Захист росли, Англ.мова, Механ., Матем., Економіка…
20 Винник Олександр Сергійович А-401 1,8   Академічна заборгованість
21 Корж Кирило Євгенійович А-401 1,8   Академічна заборгованість
22 Юдін Євгеній Станіславович А-401 1,8   Академічна заборгованість
23 Братушенко Віктор Павлович Т-201 1,76   Контрактна форма навчання, академ.заборгованості
24 Сорочинська Євгенія Олександрівна Т-201 7,62   Контрактна форма навчання
25 Дмітрієв Ігор Сергійович Т-201 7,65   Контрактна форма навчання
26 Гезь Олена Андріївна Т-201 1,72   Академічна заборгованість
27 Мартиненко Назарій Володимирович Т-201 1,8   Академічна заборгованість
28 Крамаренко Родіон Романович Т-201 0   Академічна заборгованість
29 Сідий Ігор Олександрович Т-301 1,8 Інвалід Контрактна форма навчання, академ.заборгованість
30 Степанова Еліна Андрівна Т-301 1,8   Академічна заборгованість
31 Кирилова Даніела Меркуріївна В-101 1,8   Академічна заборгованість
32 Чуб Назар Дмитрович В-101 4,95   Контрактна форма навчання
33 Іонова Анна Анатоліївна В-102 1,8   Академічна заборгованість
34 Соколова Анна Олександрівна В-102 1,8   Академічна заборгованість
35 Зайцев Кирило Миколайович ВС-103 3,852   Контрактна форма навчання
36 Давидова Марина Ігорівна ВС-103 3,789   Контрактна форма навчання
37 Панасенко Єлизавета Олександрівна ВС-103 3,339   Контрактна форма навчання
38 Біла Валерія Миколаївна ВС-103 3,258   Контрактна форма навчання
39 Коваль Вікторія Іванівна ВС-103 3,375   Контрактна форма навчання
40 Сердюк Владислава Володимирівна ВС-103 3,015   Контрактна форма навчання
41 Галічев Ярослав Михайлович ВС-103 3,015   Контрактна форма навчання
42 Федаш Олександр Вікторович ВС-103 2,826   Контрактна форма навчання
43 Марійчук Дмитро Сергійович ВС-103 1,8   Академічна заборгованість
44 Ремезок Олександр Михайловича ВС-103 1,8   Контрактна форма навчання, академічна заборгованість
45 Ляскавка Євгенія Олександрівна ВС-103 1,8   Контрактна форма навчання
46 Онищенко Єлизавета Сергіївна ВС-103 1,8   Контрактна форма навчання, академічна заборгованість
47 Герасименко Д.С. В-201 1,8    
48 Горбенко Денис Олександрович В-201 1,8    
49 Шамрай Поліна Євгенівна В-201 1,8    
50 Шейко М.К В-201     Контрактна форма навчання
51 Горецький Іван Петрович В-202 1,8   Академічна заборгованість
52 Рафаелян Лєван Лєванович В-202 1,8   Академічна заборгованість
53 Кузнєцов Анна ВС-203 1,8   Академічна заборгованість
54 Свитич Віталій Олександрович ВС-203 1,8   Академічна заборгованість
55 Вишняков Андрій Олександрович ВС-203 1,8   Академічна заборгованість
56 Палієнко Вероніка Павлівна В-301 1,8   Академічна заборгованість
57 Заболотня Анастасія Максимівна В-302 2,0   Академічна заборгованість
58 Самойленко Богдан Олексійович В-302 2,0   Академічна заборгованість
59 Воронковський Денис Олександрович В-401 1,8   Академічна заборгованість
60 Зарецьких Вікторія Михайлівна В-401 1,8   Академічна заборгованість
61 Лук’яненко Дарина В’ячеславівна В-401 1,8   Академічна заборгованість
62 Лель Карина Олександрівна В-401 1,8   Академічна заборгованість
63 Нурутдінов Максим Сергійович В-401 1,8   Академічна заборгованість
64 Мазурик Олександра Вадимівна В-401 1,8   Академічна заборгованість