Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Навчальна практика з Хірургії в групі В-302

 

Наприкінці весни згідно з практичним планом з дисципліни «Хірургія» булопроведено навчальну практику на тему «Стерилізація тварин».

Студентами групи було закріплено на практиці декілька операцій: орхіектомія, оваріоектомія та оваріогістектомія. Всі вищевказані оперативні втручання проводилися із застосуванням загальної анестезії та місцевої аналгезії під наглядом та контролем викладача і практикуючого лікаря ветеринарної медицини Федянович А. М.

Під час проведення цього заняття було закріплено і опрацьовано багато тем по хірургії: асептика та антисептика, анестезія та наркоз, хірургічні інструменти та їх стерилізація, методи роз’єднання та з’єднання тканин, зупинка кровотечі, профілактика післяопераційних ускладнень тощо.

 

hirurgia

 

Під час таких практичних занять студенти не лише опановують маніпуляції з оперативних втручань з живими тваринами, але й закріпляють пройдений матеріал з попередніх тем, що спонукає їх до більшої відповідальності за життя пацієнтів, до самовдосконалення, до саморозвитку.

 

hirurgia2